sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

La Roche Posay Renkli Güneş Kremi

Güneş koruyucular güneşe karşı güvenle çıkabilmemizi sağlar. Güneş koruyucular farklı formlarda üretilebilmektedirler. Bunlar losyonlar, renkli güneş kremleri, koruyucu sütler ve yağlar şeklinde kategorilendirilebilir. Renkli güneş kremi ise güneşten koruma sağlarken aynı zamanda belli bir renge sahip olan ve cilt kusurlarını örten bir krem olarak karşımıza çıkmaktadır. Renkli güneş kremlerinin amacı cildinizi Güneşe karşı korurken aynı zamanda da makyaj altı bir ürün görevi görmektir. Genellikle fondötenler, BB ve CC kremler Spf korumasına sahiptir. Güneş koruyucudan faklı olarak cilt tonunuza uygun olan renk seçeneğini bulmanız burada önemlidir. Bir ürünle iki etki sağlaması amacıyla La Roche Posay renkli güneş kremleri son dönemde oldukça popüler olmaya başlamıştır.
Bu konuda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan La Roche Posay markası; adını Fransa’ nın Güneydoğusunda ki küçük bir kasabasından almıştır. Ancak günümüzde dermokozmetik ve cilt bakımında oldukça başarılı ve tanınır bir marka haline gelmiştir. La Roche Posay 1975 yılında ilk olarak eczacı Rene Lever tarafından dermatologların, dermatolojik uygulamalarda reçetelerine rahatlıkla yazılacak bir ürün olarak ortaya çıkmıştır. Fransa’ nın La Roche Posay şehrinde bulunan laboratuvarlarında; son teknolojiler ile bu ürünlerde şehirde bulunan termal ve şifalı suları kullanılmaktadır. Renkli güneş kremi konusunda da güvenilir seçenekler sunmaktadır.
La Roche Posay Anthelios Ultra SPF50+ Tinted BB Cream 50ml; Anthelios serisinde bulunan bir üründür. Çok yüksek geniş spektrumlu (UVA + UVB) korumasına sahiptir. Hassas ve reaktif ciltlerde dermatolojik kontrol altında test edilmiştir. Hassas veya reaktif ciltler için uygundur. Zengin fakat yağlı olmayan doku, cildi tek adımda korur ve nemlendirir. Mikro pigmentleri ciltte erir ve doğal olarak taze ve aydınlık bir cilt elde etmek için her cilt tonuna adapte olur. UVA-UVB ışınlarının üretebileceği serbest radikallere karşı koruma sağlamaya yardımcı olur. 24 saat nemlendirme etkisi sağlar. Ciltte oluşan kusurları ve lekeleri kapatmaya yardımcı olur. Cilt tonunu eşitlemeye de yardımcı olur.
La Roche Posay Anthelios XL Spf50 Tinted Dry Touch Gel Cream 50 ml La Roche Posay renkli güneş kremlerinden biridir. Çok yüksek, geniş, fotostabil UVA / UVB koruması için Xl-Protect teknolojisine sahiptir. La Roche-Posay Termal Kaynak Suyu ile patentli filtreleme sistemi Mexoplex, cildinizi yatıştırmaya yardımcı olur. Yağlı ciltlerin kullanımına uygundur. Cildinizin daha pürüzsüz görünmesine de katkı sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı