sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

La Roche Posay Nutritic Ürünü

La Roche Posay markasının Nutritic serisi özellikle kuru yapıdaki dudaklara yönelik geliştirilen bakım ürünlerini kapsamaktadır. Sertleşmelerin önüne geçer. Uzun vadede çok yönlü etki sunar.
Birçok kişiye yabancı bir terim gibi olan seramidler, cildi dış etkenlere karşı korumaya fayda edenmaddelerdir. Suyun cildimizde tutulmasını sağlayarak bariyerin temel yapı taşını oluşturur. Cilt bariyerini bir arada tutabilmek için seramidlere ihtiyaç vardır. Yani seramidler azaldığı zaman cilt savunması da azalacaktır. Ancak onları yenilemek ve normal seviyede kalmalarını sağlamak elimizdedir. La Roche Posay Nutritic Levres Dudak Bakım Kremi, tam da bu ihtiyacı gideren kapsamlı bir üründür.
Nutritic Levres Dudak Bakım Kremi, hassas ve kuru yapıdaki dudaklarınızın yenilenmesini sağlar. Dokusu yağsızdır ve dudak yapısındaki kırılganlığı hızlı bir şekilde gidermede etkilidir. Seramid eksikliğini giderdiği için uzun vadede daha güçlü bir cilt yapısı kazandırır. Kalıcı nem dengesinde etkilidir. Dudaklardaki batma ve gerginlik sorunlarını yok etmede faydalıdır.
Lipid yenilemeye faydalı La Roche Posay Nutritic Levres, dudaklarınızda pürüzsüz bir görüntü elde etmenizi sağlar. Nemlendiren formülü, hızlı biçimde emilir.
Dudaklarınızda devamlı sorun meydana gelmesini istemiyorsanız, günlük hayatınızda bazı uygulamalara önem verebilirsiniz. Örneğin rutin aralıklarla ölü deriyi atmaya yarayan peeling yapmak faydalı olacaktır. Haftada bir ya da ayda 2-3 kere yapacağınız uygulama, kan akışınızı hızlandıracak ve daha sağlıklı dudaklar sağlayacaktır. Temiz bir diş fırçası, şeker ve bal kullanarak dudaklarınızdaki ölü deriyi atabilirsiniz. Ayrıca ürüne ek bitkilerden de faydalanabilirsiniz. Aloe veranın içerisindeki jel, çatlama sorunu için etkilidir.
Dudaklarınızda kuruluğa neden olan bazı uygulamalardan kaçınmak gerekir. Örneğin sürekli dudaklarınızı yalama alışkanlığınız varsa, nem kaybı hızlı şekilde gerçekleşir. Bu da dış etkenlere karşı direnci azaltır ve dudaklarınız hızlı şekilde çatlamaya başlar. Ayrıca sadece ağızdan nefes almamaya özen göstermek gerekir.
Dudaklara yönelik bakım ürünleri kullanırken, temiz bir yüzeye sürülmesine önem verilmelidir. Herhangi bir kalıntı varsa suyla temizlenmeli, sonra La Roche Posay Nutritic Levres Dudak Bakım Kremi uygulanmalıdır. Dudaklarda açık yaralar varsa, uzmana başvuru yapılarak tedaviye yönelik ürün seçilmelidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı