sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
%15
%15
119,90 TL
101,91 TL
%15
%15
114,90 TL
97,67 TL
%15
%15
114,90 TL
97,67 TL
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

La Roche Posay Hydreane Serisi

Hydreane serisinde, La Roche Posay Termal Suyu ile formüle edilen yoğun nemlendirici bakımı bulabilirsiniz. Selenyum ve gliserin açısından zengin ürünler, özellikle hassas ciltlere yönelik yüksek performans sunmaktadır.
Esneklik kaybının temel nedeni kuru ve hassas cilt yapısıdır. Çünkü nem, cildin dış etkenlere karşı direncini geliştirir. La Roche Posay Hydreane Riche, nemlendiren besleyici formülüyle yeniden yapılandırıcı bir etkiye sahiptir. Doğal cilt bariyerinin onarılmasına katkı sağlar. Kuruluğa bağlı oluşan çatlakların önüne geçer.
Nemlendirici ve güneş koruyucu etkiyi bir arada isteyenler için La Roche Posay Hydraphase UV Intense Legere,özel bir formül sunmaktadır. İçerisindeki filtreleme sayesinde zararlı ışınların etkisini azaltan ürün, güneşin neden olduğu tahriş ve kızarıklıkların da önüne geçer. Mexoryl XL filtreleme sistemi ve ince dokulu emülsiyon içeriğiyle cildin yenilenmesine katkı sağlar. Karma yapıdaki ciltlere özel olarak üretilmiştir.
Günlük nemlendirici ve aynı zamanda makyaj bazı olarak geliştirilen La Roche Posay BB Krem, Hydreane serisinin öne çıkan bir başka ürünüdür. Hassas ciltlerin kullanımına uygun formülü, yatıştırıcı ve ferahlatıcıdır. Mineral pigmentler sayesinde hafif çaplı ton farklılıklarını giderir.Gözenekleri sıkılaştırıcı etkisiyle aknelerin önüne geçer.
Alın ve çene bölgesi yağlı, karma ciltlere özelbir nemlendirici için La Roche Posay Hydreane Legere ideal sonuç verecektir. Selenyum miktarının fazlalığıyla dikkat çeken ürün, cildin yumuşaması ve esnemesinde etkilidir. İsteğe göre makyaj bazı olarak da kullanılabilir.
Yaşlı görüntünün temelinde cildin nem dengesini ve elastikiyetini kaybetmesi yatar. Hücresel düzeyde yenilenme hızının azalmasıyla, kırışıklık ve çizgiler meydana gelir. Doğru bir ürün tercih ettiğinizde, yaşlanma sürecinizin de aksamaya uğradığını fark edebilirsiniz. La Roche Posay Hydreane serisi kolajen üretimi arttırır ve çizgilerin azalmasında etkilidir. Bu anlamda yaşlanma geciktirici etki de yapmaktadır.
Yapısal anlamda cilt direncini geliştirmek için La Roche Posay nemlendirici çeşitleri beklentilerinizin üzerinde bir sonuç verecektir. Ancak ürünlerden tam verim almak için kullanım şekli, süresi gibi ayrıntılara önem verilmelidir.
Nemlendiricileri uygulamadan önce gözeneklerinizin temiz olmalıdır. Makyaj kalıntısı olmamalı ve tonik ya da suyla temizlendikten sonra sürülmelidir. Ürünleri, parmak uçlarınızla hafif masaj yaparak uyguladığınızda,cilde daha derin bir etki yapar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı