sadsad x
asdasd

 

Sıralama seçin
%30
Kargo
Bedava
%30
249,00 TL
174,30 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
249,00 TL
174,30 TL
Kargo
Bedava
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Institut Esthederm Hydra System Ürün Çeşitleri

Institut Esthederm, farklı bakış açısı ile piyasaya çıktığı ilk günden beri sektörde lider bir konuma ulaşmayı başarmıştır. Markanın bu başarısı çalıştığı uzmanların yanı sıra, onlarla birlikte yaptığı yoğun araştırma süreçleri ve formüllerinin kaliteli içeriklerinden gelmektedir. Ekolojiye saygı prensibiyle yola çıkan marka kalite standartlarını keskin hatlarla belirlemiştir. Cildin doğal kaynaklarını korumayı hedefler. Cildi iyileştirmek için cildi eğitmek gerektiğini savunur. Her cilt bulunduğu ortama, çevre koşullarına göre tepkime göstermektedir. Bu nedenle cildi bulunduğu ortama adapte etmenin cildin sağlıklı bir görünüm kazanmasını kolaylaştıracağını savunur. Tüm ürünlerinde aktif madde olarak hücresel su kullanan marka, bileşenlerinin kaynağını ve izlenebilirliğini garanti eder. Tüm bu prensipler markayı çok daha güçlü bir konuma getirmektedir.
Institut Esthederm, her cildin ihtiyaçlarının farklı olmasından dolayı cilt tiplerine uygun seriler geliştirmektedir. Institut Esthederm Hydra System adı altında, cildinde nem kaybı yaşayan kişilere hitap eder. Nem cildin sağlığının korunması için en önemli basamaklardan biridir. Doğru bir şekilde nemlenmiş bir cilt yüzeyinde birçok problem ortadan kalkar. Cilt pürüzsüz, yumuşak ve ışıltılı bir görünümde olur. Nem kaybı cildi matlaştırmanın yanı sıra cilt yüzeyinde gerginlik, hassasiyet, tahriş gibi çok daha rahatsız edici sorunların yaşanmasına da neden olur. Bu nedenle cildi nem konusunda dengede tutmak çok önemlidir. Hydra System, markanın felsefesine uygun olarak geliştirilmiş olup sadece cildinizi nemlendirmek ile kalmaz, cilde su kaynaklarını nasıl yöneteceğini de öğretmeye çalışır.
Hydra System Aqua Diffusion Care Cream; cildinde nem kaybı sorunu yaşayan kişiler için geliştirilmiş olan bir günlük nemlendiricidir. Kuru, normal, hassas cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Cildi nem konusunda eğiterek, cildin nem tutma özelliğini düzenlemeye yardım eder. Cildi anında rahatlatır ve tazeler. Cildin sağlıklı ve ışıltılı görünümünü yeniden kazanması için destek verir. Cildi erken yaşlanma belirtilerine karşı korur. Düzenli kullanımda cildin sürekli olarak nem açısından dengede kalmasını sağlar. Hydra System Aqua Diffusion Fluid; yağsız formda bir nemlendirici olup yağlı ya da karma bir cilt tipine sahip ancak cildinde nem kaybı sorunu yaşanan kişiler için geliştirilmiştir. Hafif yapısı ile cilt tarafından kolay bir şekilde emilir ve cildi etkili bir şekilde nemlendirir. Yağlı ve karma ciltlerde meydana gelen sebum fazlasının da dengelenmesine yardımcı olur. Cildin parlamasına izin vermeden canlı ve ışıltılı bir görünüm kazanmasına destek verir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı