sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
%30
Kargo
Bedava
%30
315,00 TL
220,50 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
399,00 TL
279,30 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
299,00 TL
209,30 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
399,00 TL
279,30 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
299,00 TL
209,30 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
219,00 TL
153,30 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
309,00 TL
216,30 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
289,00 TL
202,30 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
289,00 TL
202,30 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
299,00 TL
209,30 TL
Kargo
Bedava
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Institut Esthederm Güneş Kremi Ürünleri

Institut Esthederm; kozmetik sektöründe adından sıkça bahsettiren bir markadır. Bunun en büyük nedeni diğer markalardan daha farklı olan felsefesidir. Marka sadece güzellik değil sağlık ve estetik konularına da önem vermektedir ve bu üç kategoriyi bir arada sunmayı hedeflemektedir. Bu iddialı hedef, iddialı araştırma süreçleri ve kaliteli içerikli ürünler geliştirmesini sağlamaktadır. Alanında uzman kişilerle çalışan marka, yaptıkları araştırmalar ile cildin bulunduğu çevreye göre etkileşim gösterdiğini gözlemlemiştir. Bulunduğunuz çevre koşulları cildinizin göstereceği tepkimenin başlıca nedenlerindendir. Bulunduğunuz çevreyi cildinize uyarlamanız mümkün olmadığı için marka cildinizi bulunduğu çevreye göre eğitmeyi hedeflemektedir. Bu nedenle cildin eğitilebilir olduğunu savunan marka, cildinizi tedavi etmeyi değil eğitmeyi amaçlamaktadır. Bu farklı bakış açısı onu sektörde farklı bir konuma çıkarmıştır.
Markanın yüz bakımından vücut bakımına birçok ürünü bulunmaktadır. Çoğu kozmetik firması gibi güneş bakımı için de ürünler geliştirmektedir. Güneş, insan sağlığı için çok faydalı olsa da güneşten gelen zararlı ışınlar cilt sağlığını tehdit edebilmektedir. Institut Esthederm güneş kremlerini felsefesine uygun olarak geliştirerek hem cildinizin korunmasına hem de cildinizin bakımının karşılanmasına yardım eder.
Institut Esthederm güneş kremlerini dört ana cilt tipine ve güneş ışınlarının dört farklı şiddet düzeyine göre üretmektedir. Güneş ışınlarına göre ayırırken markanın belirledikleri şunlardır; ilkbahar ve sonbahar güneşi ile sabah erken veya öğleden sonra geç saatlerdeki güneşi hafif güneş olarak nitelendirmektedir. Normal güneş; yaz güneşidir. Çok şiddetli güneş, buzul ya da tropik bölgelerde yaşayanlar için veya normalin üstünde güneşin altında vakit geçiren kişiler içindir. Tehlikeli güneş, normalin üzerinde ya da güneş altında sürekli kalan kişiler için geliştirilmiştir. Aşırı mazuriyet söz konusudur. Bunun dışında marka 4 farklı cilt tipi belirlemiştir. Buna göre; normal cilt, kolay bronzlaşan ve genellikle buğday tonlarında olan tendir. Hassas cilt, açık buğday ya da beyaz tenli kişiler ve bronzluktan daha kolay yanık gibi sorunlar yaşayan ciltler içindir. Toleranssız cilt, güneş ile temasta hemen kızarma ya da yanık gibi tepki veren cilttir. Yüksek derecede reaktif cilt, cilt tedavisi gören, hamile ya da cildinde kahverengi lekeler olan ciltler içindir. Bu ayrıştırıcı özellikler hangi ürünün sizin için ideal olduğunu bulmanızı kolaylaştırmaktadır.
Institut Esthederm, güneşin zararlı etkilerinin farkında olduğu kadar yararlı etkilerinin de farkındadır. Güneş altında korunmasız vakit geçirmek ne kadar tehlikeli ise güneşten uzak kalmakta o kadar tehlikelidir. Güneş, D Vitamini açısından oldukça zengindir ve bu vitamin doğal anti-depresan görevine sahiptir. Bu nedenle cildi güneşe karlı aşırı koruma altına almanın doğru olmayacağını düşünen marka, cildinizi güneşe adapte etmeye çalışır. Institut Esthederm güneş kremleri, cildin doğal savunmasını arttırarak, güneşe adapte olma sürecini hızlandırmayı hedeflemektedir. Bu sayede en hassas cildin bile güneşe adapte olmasına yardım ederek herkesin güneş altında keyifli zaman geçirmesini sağlamaya çalışır.
Esthederm güneş kremlerini sitemizden inceleyebilir ve online olarak satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı