sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
%30
Kargo
Bedava
%30
499,00 TL
349,30 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
399,00 TL
279,30 TL
Kargo
Bedava
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Institut Esthederm Active Repair Ürünleri


Institut Esthederm; güzellik, sağlık ve estetiği bir arada sunan bir markadır. Felsefesini ismine de taşıyan marka; Institut ile güzellik mabedi anlamına gelmektedir. Bunun yanı sıra Türkçe ’deki enstitü karşılığına gelerek araştırma ve öğretim kurumu anlamı da bulunmaktadır. Esthe; Türkçe ‘deki estetik kelimesine karşılık gelerek güzellik bilimine vurgu yapmaktadır. Derm ise; Dermis yani cilt katmanı anlamına gelmektedir ve dermatolojiye işaret eder. Adında da yaşattığı felsefesi ile saf içerikler geliştirerek cilt bakımında önemli bir yere ulaşmayı başarmıştır.
Birçok serisi bulunan marka, Institut Esthederm Active Repair ile; ciltlerinde kırışıklık belirtileri gözlenmeye başlanmış kişilere hitap etmektedir. Bu seride cildi yeniden yapılandırmaya destek olarak cildin sıkılaşmasına destek veren ürünler geliştirmektedir. Active Repair serisi özel olarak geliştirilen formülü ile kolajen liflerine destek verir. Bu sayede cildin elastikiyetini yeniden kazanmasına yardım eder. Kolajen, cilde esneklik ve güç verir. Yaşlanma belirtileri, kırışıklık gibi sorunların giderilmesi için kolajen çok önemlidir. Cildin pürüzsüz, gergin ve canlı bir görünümde kalmasına destek olur. Active Repair; cildi onarmaya yardım ederek cildinizin sağlıklı bir görünüm kazanması için çabalar.
Institut Esthederm Active Repair Cream; olgun cilt tipleri için geliştirilmiş bir ürün olup kırışıklık karşıtı bir kremdir. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan ürün hafif yapıdadır. Cilt tarafından hızlı bir şekilde emilir. Özel olarak geliştirilen formülü ile anti-aging bakım göstererek mimik çizgileri, ince çizgi ve kırışıklık gibi belirtilerin azaltılmasına ve yok olmasına yardım eder. Cildi nemlendirerek pürüzsüz ve yumuşak bir doku kazanması için destek olur. Sonucun etkili bir şekilde gerçekleşmesi için düzenli olarak kullanılması gerektiği unutulmamalıdır.
Institut Esthederm Active Repair Eye Contour Cream; göz çevresi bakımı için geliştirilmiş olan bir ürün olup olgun cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Göz çevresinde zamanla meydana gelen kazayağı gibi kırışıkları toparlama göz çevresinin aydınlık bir görünüm kazanmasına yardım eder. Göz çevresinin sıkılaşmasına destek verir. Gözaltlarında da kullanıma uygundur. Gözaltında meydana gelen mor halka görünümlerinin giderilmesine yardım eder. Cilt tarafından hızlı bir şekilde emilir. Göz çevresinde anti-aging bir bakım sunar. Şişlik, renk farlılıkları, kırışıklık gibi tüm göz çevresi sorunlarının giderilmesine destek veren bir üründür. Düzenli olarak kullanılması gerekmektedir.
Institut Esthederm Active Repair; cildinizin genç ve dinamik görünümünü yeniden kazanmanız için size destek olmaya çalışır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı