x
-%15
Synchroline Aknicare CB Chest & Back Göğüs Sırttaki Akne Lezyonları İçin Emülsiyon Sprey 100 ml

Synchroline Aknicare CB Chest & Back Göğüs Sırttaki Akne Lezyonları İçin Emülsiyon Sprey 100 ml

Daha fazla Synchroline ürünü
Barkod: 8023628901025
- ,
5/ 5
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
180,00 TL
153,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Synchroline Aknicare CB Chest & Back Göğüs Sırttaki Akne Lezyonları İçin Emülsiyon Sprey
Göğüs ve sırt bölgesindeki akne lezyonlarının giderilmesinde yardımcı yağsız emülsiyon olan ürün,akne oluşumunun tedavisine destek sağlar.

Synchroline Aknicare CB Chest & Back Göğüs Sırttaki Akne Lezyonları İçin Emülsiyon Sprey Özellikleri

Belirli yaş aralıklarında veya cildin doğal yapısı yüzünden cildin homojen ve estetik görünümünü bozan bazı problemler baş gösterebilir. Sivilce (akne) deride yağ salgılanmasının fazlalaşması ya da gereğinden çok üretilmesi ile ortaya çıkar ve bazen vücudun belirli bölgelerinde de görülebilir. Akne (sivilce) ve akne skarları görülen sorunlu ciltler için kullanılan kozmetiklerin cildin özel durumuna uygun olması elzemdir. 
Synchroline Aknicare Cream bu tip problemleri olan ciltler için özel üretilmiş olup siyah nokta oluşumu ve iritasyon oluşumu riskini minimum seviyeye indirmek için özel tasarlanmış bir bakım ürünüdür. Synchroline Aknicare CB Chest & Back Göğüs Sırttaki Akne Lezyonları İçin Emülsiyon Sprey yağsız emülsiyon formundaki sprey göğüs ve sırttaki akne sorunlarının giderilmesine yardımcı etki gösterir ve bölgeye özel üretilmiş bir bakım ürünüdür.


Kullanım Şekli:

  • Synchroline Aknicare CB Göğüs ve Sırt Spreyini 20 cm uzaktan ürünü sprey şeklinde uygulayınız, gerektiğinde el ile de ürünün tamamen emilmesini sağlayabilirsiniz.
  • Günde 2-3 kere kullanılabilirsiniz.
  • Ürünü kullandıktan sonra kıyafetler taradından emilmemesi için 3-5 dk sonra giysilerinizi giyiniz.

Uyarılar:

  • Synchroline Aknicare CB Göğüs ve Sırt Spreyinin içeriğinde %0,5 Salistik asit bulunur. Herhangi bir nedenden dolayı Salisilik asit ve formülündeki diğer maddelere karşı alerjiniz var ise ürünü kullanmayınız.
  • Synchroline Aknicare CBgöğüs ve sırt bölgesinde kullanılmak amacı ile formüle edilmiş olduğundan yüz için kullanılması önerilmez.Haricen kullanılır.
  • Çocukların göremeyeceği, ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.
  • Oda sıcaklığında saklanmalıdır.
  • Göz ile temasından kaçınınız.
Ürün Boyutu: 100 ml
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
HemoClin - HemoClin Jel HemoClin Jel 30,00 TL
HemoClin - HemoClin Sprey HemoClin Sprey 40,00 TL
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.