x
Marka Listesi
Tavsiye Edilenler
Sırala:
1 2 3 4 5 6
Sırala:
1 2 3 4 5 6

Selülit Ürünleri

Selülit ürünleri, yağ parçalayıcı, aktiflerle bel, basen, bacak gibi yağların daha fazla yerleşmiş olduğu bölgelerde yağ oranını azaltırken, yağların vücuttan atılmasını sağlayan ürünlerdir. Elastin liflerini güçlendirerek cildi sıkılaştırır ve selülit ürünleri, selülit görünümünü yok etmeye, bölgesel ve bütünsel olarak vücudu tekrar canlı pürüzsüz bir şekle sokmaya yardım eder. Selülit ürünleri içersinde; selülit giderici bakım kremleri, zayıflama ürünleri, jeller, vücut serumları, selülit bantları, bitkisel yağlar, sıkılaştırıcı tonikler yer alır.

Selülit Ürünlerinin Faydaları Nelerdir?

Düzenli kullanımla gözle görülür incelme sağlayan selülit kremlerinin içersinde bulunan A vitamini ve kafein yağların yakılıp, eritilmesinde oldukça etkilidir. Selülit kremleri kan dolaşımını hızlandırır ve bazı ürünlerde deri pul pul dökülme yapar. Bu dökülme , selülitlerin kaybolmasına ve azalmasına yol açar. Selülit kremlerinin bir başka özelliği derinin çeşitli katmanlarına işlemesidir. Böylece deri gerekli şekillerde kendini yenileyebilir, hücreler derinden hızlanır ve dolaşım başlar.

 

Bunların dışında selülit ürünlerini seçerken, şunlara dikkat etmemiz gerekmektedir.

 

Selülit ürününüzün bölgesel bir faydası var ise, bunu doğru seçiniz ve başka yere kullanmayınız.Selülit kremlerinin içersindekileri okuyunuz. Bazı bitkisel ürünler kan dolaşımını daha çok hızlandırıyor.Selülit kremini, temiz bölgeye uygulamaya özen gösteriniz.Selülitli bölgeler için enerjinizi arttırmanız gerekebilir, egzersizi hayatınızdan ihmal etmemelisiniz. Unutmayın ki sadece; tek başına , selülit kremi bazen çözüm olmayabilir.Selülit ürünlerini düzenli kullanmalısınız.Bir kerelik bir mucize beklemeniz hata olacaktır.

 

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.