x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Tavsiye Edilenler
Yeni Ürünler
Kerastase Couture Styling... Kerastase Styling Materia... Kerastase Styling Curl Fe... Kerastase Styling Fix Fab... Kerastase Styling Laque N... Kerastase Styling Laque C... Kerastase Aura Botanica E... Kerastase Aura Botanica C... Rich Volumizing Textrure ... Rich Pure Luxury Argan Cu...
Sırala:
Sırala:

Saç Şekillendiriciler

Saç şekillendiriciler, saçlara şekil vermenin yanında hacim katan ürünlerdir. Saç şekillendiriciler; saç spreyleri, saç jölesi, briyantin olarak sıralanabilir.

Saç Şekillendiriciler Ne İşe Yarar ?

Çevresel ve fiziksel faktörlerden etkilenen saçlarınız,gün içersinde istenen şekli almayabilir, saç tipleri; kuru ve yağlı olmak üzere farklı belirtilerle bozulabilir, yıpranır veya olması gerektiğinden daha cansız bir havaya bürünebilir. Saç şekillendiriciler,saçlarınızdaki bu istenmeyen elektriklenme,solgunluk, hacimsizlik durumlarını tamamen ortadan kaldırmaya ve istenen modeli saçlarınıza vermeye yardımcı olur.

Saç şekillendiriciler kategorisindeki ürünlerin işlevleri nelerdir?

  • Briyantin: saçları parlatmak, şekillendirmek ve elektriklenmesini önlemeye yardımcı olan güzel kokulu bir çeşit yağdır.
  • Saç jölesi: saçta uzun süre kalmasını ve düzgün bir şekil verilmesini sağlayan, normal saç, sert saç, ıslak saç jölesi gibi çeşitleri bulunan bir üründür.
  • Saç köpüğü: saç köpüğü saça hacim ve şekil vermeye yardımcı olur. Saçı yapıştırmaz. Saçı kıvırcıklaştırmak, düzleştirmek, buklelendirmek gibi birçok işlemi saç köpüğü ile uygulayabilirsiniz.
  • Saç spreyi: saç spreyi, şekillendirilmesi en zor olan inatçı saçlarda bile güçlü bir tutuş sağlamaktadır. Saçlarınızı birbirine yapışmadan ve tarama kolaylığı sağlayarak , UV ışınları, rüzgar gibi etkenlere karşı korur.
  • Wax: saçları yağlandırmadan sabit ve kalıcı şekiller vermeye ve ekstra sert bir görünüm yaratmaya yardımcı olmaktadır.

Saç şekillendirici ürünler saçlarıma zarar verir mi?

Saç şekillendirici ürünlerin saçları yıprattığı gerçeğinin altında, bu ürünleri yanlış kullanmaktan kaynaklanan sıkıntılar saklıdır.Saç şekillendirici ürünler, saçlarınıza ekstra zarar vermez. Kırılmış, yıpranmış saçlara sahip olanlar hiçbir bakım yapmadan sadece saç şekillendirici ürünlerle çare arıyorsa , saçın aldığı zarar zaten ilk halinden farksız olmayacaktır. Saçlara gereken bakımı yaptığınızda, onlara özenli davrandığınızda, saç şekillendirici ürünler sadece; birer yardımcı olarak, onlara hacim katar, istenilen şekle sokar.

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.