x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Tavsiye Edilenler
Yeni Ürünler
Marc Anthony Grow Long An... Marc Anthony Nourishing A... Marc Anthony Nourishing A... Schwarzkopf BC Bonacure S... Schwarzkopf BC Bonacure O... Schwarzkopf BC Bonacure O... Sebastian Dark Oil 95 ml ... Revox At Kuyruğu Saç Yağı... Klorane Sun Radiance Prot... Kerastase Soleil Aqua Sea...
Sırala:
1 2 3 4 5
Sırala:
1 2 3 4 5

Saç Bakım Yağları

Saç bakım yağları tarih öncesi devirde kullanılan; gerek tıp alanında gerekse kozmetik alanda kendini göstermiş saç bakım ürünlerindendir. Saç bakım yağları ilaç değil, saç bakımı destek ürünüdür.Nar Ecza’nın sizlere sunmuş olduğu dünyaca ünlü markalar ile canlı, çarpıcı ve sağlıklı saçlara kavuşmanız artık zor değil! Defne, Nurs Lokman Hekim, Organix, Herball Hair, Loreal, JC Bio, Revita gibi dünyaca ünlü ürünleri bulabilirsiniz. Saç bakım yağları kategorisinde saç bakımınız için gerekli olan ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Saç bakım yağlarına neden ihtiyaç duyulur?

Saçlara yapılan kimyasal ve ısı verici işlemler (saç boyamak, ütülemek, düzleştirmek, maşa yapmak gibi) bir zamandan sonra saçların yanmasına sebep oluyor. Saçlar incecik oluyor ve daha çabuk kırılıyor. Güzel ve güçlü saçlara sahip olabilmek için saç bakım yağları ile saç derisine friksiyon yapın.Saç derisine masaj yapmak kan dolaşımını hızlandırmaktadır. Saç bakım yağlarısaçı UV ışınlarına karşı korur, saçlara parlaklık verir. Kepek oluşumunun önlenmesinde yardımcı rol oynar.Saç bakım yağları, saçların daha hızlı uzamasını sağlar. Saçlara hacim kazandırır. Saç diplerindeki kaşıntıların en aza indirgenmesine yardımcı olur. Deniz ve havuz suyundaki kimyasal bileşenlerin yıpratıcı tuz etkilerine karşı saç yapısını doğal olarak korumaktadır. Saçlarda problem olsun veya olmasın saç bakım yağlarını kullanmak gerekmektedir. Saç bakım yağları saçınızın kalitesini arttırarak en üst düzeye çıkmasını sağlar. Saç tellerinin direncini arttırır dolayısı ile saçlar incelip kopmaz. Saç dökülerek azalmadığı için saçlar üst kısımlardan ucun kadar gür ve canlı görünmektedir. Saç uçlarının çatallaşmasını önlemektedir.

Saç bakım yağları nasıl kullanılır?

Bir gece önceden saç bakım yağını saçınızda bekletin. En iyi sonucu alabilmek için saçları ısıtılarak buharlanmış olan havluya sarıp bekletebilirsiniz. Bu işlem saç derinizin gözeneklerini açmaya yağın saçınıza en iyi şekilde nüfuz etmesine yardımcı olmaktadır. Sağlıklı ve bakımlı saçlar için saçları yağlamak en iyi alternatiflerden birisidir. Haftada en az 3 kez uygulanması tavsiye edilmektedir. Saç bakım yağları, saç bakımında en önemli faktörlerden biridir. Saç derisine saç bakım yağları ile masaj yapmak saç derisinin kan dolaşımının hızlanmasını sağlamaktadır.

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.