sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%20
Kargo
Bedava
%20
195,00 TL
156,00 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
195,00 TL
156,00 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
240,00 TL
192,00 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
240,00 TL
192,00 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
195,00 TL
156,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Nuxe Nemlendirici

Bilindiği üzere nem vücudun en önemli yapı taşıdır. Eğer cildimiz yeterince nem üretmezse o zaman ciltte bir takım sorunlar başlar. Cilde gençlik katan en önemli faktör nemdir. Ciltteki nem dengesi ne kadar kuvvetli olursa cilt o kadar geç yaşlanacaktır. Bununla birlikte nemsiz bir cilt, kurumaya, tahriş olmaya mahkûmdur. Nem cildin nefes alışıdır. Bu yüzden cildimize beklediği nem sağlamak çok akıllıca olacaktır. Eğer cilt kendi başına nem üretemiyorsa nemlendirici ürünlerden mutlaka destek alınması gerekir. Ancak nemlendirici seçimlerinde çok dikkatli olmak gerekir. Çünkü yanlış seçimle alacağınız bir nemlendirici cildinizi daha da bozulmasına neden olabilir. Nuxe nemlendirici serisi oldukça kaliteli ürünlerdir. Özellikle doğal içeriklerle zenginleştirilmiş olması markaya güveni pekiştirmektedir.

Nuxe nemlendirici serisi cildinize ihtiyacı olan nemi geri kazandırır. Bu sayede cildiniz yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazanır. Bu markada her cilt için uygun nemlendirici ürünler bulunmaktadır. Nuxe serisinin Reve De Miel Creme Visage Ultra Reconfortante Jour 50 ml ürünü bal özlerinden üretilmiş yoğun bir nemlendirici kremdir. Cildinizde oluşan kuruluk ve buna bağlı pullanmaları gidererek cildinize sağlıklı bir görünüm kazandırır. Hassas ve kuru ciltli kişiler için harika bir üründür. Sabah ve akşam kullanımlarında oldukça etkilidir. Bunun yanı sıra doğal içeriği sayesinde çocukların cildini bile bu ürün sayesinde nemlendirebilmek mümkündür.

Elbette ki kullandığınız nemlendirici ürünün kimyasaldan uzak olması çok önemlidir. Nuxe nemlendirici serisinde altın içerikli yağlarda bulunmaktadır. Nuxe Huile Prodigieuse Or 50 ml Altın Parıltılı Çok Amaçlı Kuru Yağ 50 ml hem cildinizde hem de saçlarınızda kullanabileceğiniz enteresan bir üründür. Bu yağ içeriği sayesinde cildiniz nemlenirken altın özleri sayesinde ışıltılı bir görünüm kazanacaktır. Ayrıca Nuxe Creme Fraiche De Beaute Serum Desalterant Hydratation 48H 30 ml ürünü ise yoğun bir nemlendirici özelliğe sahiptir. Besleyici formülüyle cilde tazelik ve canlılık kazandırır. Karma ve kuru cilt için üretilmiştir. Kullanımı oldukça kolaydır. Ancak bu serum, nemlendirici krem kullanmadan önce uygulanmalıdır. Temiz cildinize sabah akşam uygulandığı takdirde etkili sonuç vermektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı