sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%20
Kargo
Bedava
%20
300,00 TL
240,00 TL
Kargo
Bedava
%20
%20
135,00 TL
108,00 TL
%20
Kargo
Bedava
%20
245,00 TL
196,00 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
225,00 TL
180,00 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
250,00 TL
200,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Nuxe Göz Kremi

Kadınların en büyük cilt sorunlarından biride göz kısmında oluşum göstermektedir. Göz çevresinde oluşan aşırı deformeler birçok kadına estetik operasyona zorlamaktadır. Oysa böyle acılı ve zorlu bir yönteme başvurmaya gerek yoktur. Bugün kozmetik alanında göz çevresinde oluşan rahatsız edici sorunlar için birbirinden kaliteli çözüm odaklı ürünler bulunmaktadır. Elbette ki öncelikle nasıl bir ürüne ihtiyaç duyduğunuzu bilmeniz çok yerinde olacaktır. Göz çevresinde oluşan en büyük sorunlar gözaltı torbalarının sarkması, kırışıklıklar ve mor halkalardır. Bu konuda ürün seçimlerinde dikkatli olmalıyız. İsteklerimiz bizi yanlış yönlendirmemelidir. Nuxe göz kremi serisini oldukça geniş bir kategoride incelemek mümkündür. Ürünlerin kaliteli ve kimyasaldan uzak olması tercih nedenini arttırmaktadır.

Nuxe göz kremi serisinde Nuxellence Eye Area 15 ml Göz Çevresi Bakım Kremi oldukça dikkat çekmektedir. Ürün anti-aging olduğundan yaşlanma karşıtı bir içeriği vardır. Bu yüzden göz çevresinde oluşan kırışıklıkların giderilmesinde önemli rol oynar. Bu açıdan göz çevresine vermiş olduğu bakım oldukça yoğun ve idealdir. Göz çevresi dokusunun nemlenmesinde de etkili olduğundan cilde canlılık katar. Günlük olarak kullanılabilen bir üründür. Sabah ve akşam olmak üzere parmak uçları ile mesaj yaparak uygulanmalıdır.

Elbette ki Nuxe göz kremi seçenekleri bununla sınırlanmış değildir. Marka kadınları düşündüğü gibi erkeklerinde göz bakımına önem vermiş. Nuxe Men Contour Des Yeux 15 ml Göz Çevresi Kremi erkeklerin göz çevresine uygun olarak üretilmiş bir bakım ürünüdür. Nuxe erkeklerinde yaşlandığını hatırlatıp bu konuda ürün tasarlayan ender markalardan biridir. Bu arada markanın hem dudak ve göz çevresi için bakım kremi üretmiştir. İki bakımın bir üründe mevcut olması ekonomik bakımdan oldukça caziptir. Nuxe Nuxuriance Yeux Et Levres 15 ml Göz ve Dudak Çevresi Bakım Kremi ile çoklu bakım yapmak mümkündür. Güçlü formülü sayesinde kırışıklıklar, göz halkaları, ciltte oluşan lekeler, göz torbaları giderilirken dudak bakımı ve bu bölgedeki kırışıklıklar da etkili bir şekilde giderilir. Tamamen doğal bir ürün olduğundan güvenle kullanılır. Ürün sabah akşam olmak üzere göz ve dudak çevresine uygulanmalıdır. Ürünlerin cildinizde etki etmesi için düzenli kullanmak şarttır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı