Alchemlife Markanın tüm ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Livrubin Plus 60 Kapsul Bitkisel Takviye

Ürün Kodu: T23212
Barkod: 7640178390904
 • Bitkisel İçerik
 • Zerdeçal Ekstresi İçerir
 • Deve Dikeni Ekstresi İçerir
 • 60 Kapsül
SATIŞ FİYATI
256,50 TL
SATIŞ FİYATI
256,50 TL
HAVALE FİYATI
251,37 TL
HAVALE FİYATI
251,37 TL
Bu Ürüne Ait Avantajlı Sepetler
 • ÜRÜN BİLGİLERİ
 • Ödeme Seçenekleri
 • Livrubin Plus Nedir?

  Deve dikeni ve zerdeçal ekstrelerini içinde barındıran formu ile karşımıza çıkan livrubin plus bitkisel gıda takviyeleri arasında yer alıyor. Ispanak, enginar, çilek, böğürtlen ve zerdeçal gibi besinlerden yeteri kadar alınamayan C vitamini ve antioksidan bileşenleri Livrubin plus ile doğrudan alınması öngörülüyor.Antioksidan açısından zengin bir içeriğe sahip olması ile vücut direncini artırmayı hedefliyor. Livrubin plus takviyesi, doğal fito-aktif bileşenler sayesinde kolesterolün dengelenmesi, karaciğer fonksiyonlarının düzenlenmesini ve doğal yenilenme süreci üzerinde rol alıyor. Deve dikeni ve zerdeçal ekstreleri kolin ile birleşerek marka tarafından patentli PhytoAdvance teknolojisi ile üretilerek standardize edilmiş bir formülle sunuluyor.

  livrubin.png (90 KB)
  livrubin.png (90 KB)

  Livrubin Plus Nasıl Kullanılır?

  Kapsül formu ile kullanımı oldukça yaygın olan Livrubin Plus 60 kapsüllük paketler halinde bulunuyor. Oral yolla alınan bu gıda takviyesi günlük kullanıma uygun. Yemeklerden yarım saat önce 1 kapsül olacak şekilde kullanımı öneriliyor. Gıda takviyelerinin bir ilaç olmadığı ve rahatsızlıkları tedavi etmek için kullanılmadığı unutulmamalı. Dolayısıyla Livrubin plus takviyesi kullanmadan önce bir uzmana danışılması tavsiye ediliyor. Günlük alınan doz miktarı da bu bağlamda vücudun ihtiyacına göre şekillenebiliyor.

  AlchemLife Hakkında

  AlchemLife, 75 yılı aşkın ARGE çalışmaları ile geliştirdikleri ürün ve içerikleri ile adından söz ettiriyor. Fitoterapi biliminden yararlanarak ürettikleri doğal sağlık çözümleri sunuyor. Marka tarafından geliştirilen PhytoAdvanece teknolojisi ile çalışmalarını her daim bir adım öteye götürüyor. AlchemLife Luvrubin Plus takviyelerinin yanında Phytorelief, Phhtorelief Plus, Phytocid, Flexiqule, Flexiqule Emollient, Prostaquil, Laxaquest takviyeleri ile sağlığın her alanına bir seçenek sunuyor. Tüm bunları yaparken yalnız yetişkinlere değil çocuklara yönelik özel formüller ile Phytorelief Kids ürünleri her yaştan tüketiciye ulaşmayı hedefliyor.

  %5
  İNDİRİM
  PİYASA FİYATI
  270,00 TL
 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.