sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%25
%25
58,00 TL
43,50 TL
%25
%25
40,00 TL
30,00 TL
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Kadolin Şampuan Çeşitleri


Kadolin şampuan, Dermadolin markasının geliştirdiği ve piyasaya sürdüğü ilk üründür. 1982 yılında sektöre bu şampuan ile giriş yapan marka, kepek sorunu yaşayan birçok kişinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Bu sayede de kurulduğu ilk günden beri sektörde önemli bir konuma ulaşmıştır. Bir yerli üretim firması olan Dermadolin, tüm ürünlerini uzmanlar ve dermatologlar tarafından geliştirmektedir. Bu uzman süreçlerle yönettiği gelişim sayesinde de birçok dünya devi markanın Ar-ge desteğini almaktadır.
Saç bakımı kadın erkek fark etmeden herkesin önem verdiği bir konudur. Sağlıkla ışıldayan saçlar elde etmek ve bu görünümü korumak için birçok ürüne başvururuz. Saç bakımı için olmazsa olmaz ürünlerden ilki ise şampuanlardır. Yağ ve kir gibi kalıntılardan saç ve saç derisini arındırmaya yardımcı olan bu ürünler saçlarınızın temizlenmesine destek verir. Saç bakımında en sık rastlanan sorunlardan biri kepektir. Saç derisinde yaşanan bir durum nedeniyle meydana gelen bu sorun özel olarak geliştirilen kepeğe karşı etkili şampuanlar ile kolay bir şekilde kontrol altına alınmaktadır. Kepek ve yağlanmaya karşı bitkisel saç bakım şampuanı Kadolin şampuan da saçlarında kepek ve yağlanma sorunu yaşayan kişiler için geliştirilmiştir. Boyalı saçlar da dahil olmak üzere tüm saç tiplerinin kullanımına uygundur.
Yağlı saç derisine sahip olan kişilerde yaşanan sebum fazlası saçlarınızda istenmeyen bir görünüm yakalamanızın yanı sıra yaşadığınız kepek sorununun da inatçı bir hale gelmesine neden olabilir. Kadolin şampuan, formülünde yer alan Ardıç çamı özü, salisilik asit gibi güçlü bileşenler ile saçlarınızdaki sebum dengesinin kurulmasına yardım eder. Bununla birlikte saç derisinin yenilenme sürecine destek vererek saçlarınızdaki kepek sorunundan kurtulmanız için çabalar. Yağlanmayı kontrol altına almanıza yardım eder. Saç derisinde kepek nedeniyle oluşan kaşıntı gibi hislerin giderilmesine destek olarak saç derisini rahatlatmaya çalışır. Saçlarınıza yoğun nem sağlayarak saç bakımınızın da gerçekleşmesine destek verir. Saçları güçlendirmeye yardım eder. Saçlarında dökülme sorunu yaşayan kişilerin de kullanımına uygundur.
Dermadolin markası Kadolin şampuanın yanı sıra Sedolin şampuanını da saçlarında yağlanma ve kepek sorunu olan kişiler için geliştirmiştir. Bu iki şampuan dönüşümlü olarak kullanıldığında uzun süre yağlanma ve kepek sorununu önlemeye destek verir. Bir şampuan bittiğinde diğerine geçerek sürecin sizin için daha kalıcı olmasına yardım edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı