sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%5
Kargo
Bedava
%5
155,00 TL
147,25 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
250,00 TL
212,50 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
235,00 TL
199,75 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
346,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
195,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Isıs Pharma Neotone

Cilt lekeleri, birçok insanın oldukça şikâyetçi olduğu bir durumdur. Cilt tonunun yer yer değişerek meydana gelen leke sorunları her ciltte farklı seyir etmektedir. Elbette ki lekelerin öncelikle bir dermolog tarafından görülmesi çok yerinde olacaktır. Çünkü lekeler bazı insanlarda cilt kanserinin de habercisi olabilmektedir. Bunun ayırt edilebilmesi ürün kullanabilmeniz açısından da oldukça önem taşımaktadır. Doğum lekeleri, güneş ve rüzgârın oluşturduğu lekeler, yaşlılık lekeleri, çiller bunlar kozmetik ürünleri sayesinde azaltılabilecek leke sorunlarıdır. Isıs Pharma Neotone serisi cilt lekeleri konusunda geliştirilmiş ürünlerdir. Cilt tonunun eşitlenmesinde oldukça başarılı sonuçlar sağlamaktadır. Lekelerin azalmasında etkili olacak bu ürünleri daha yakından tanıyalım.

Isis Pharma Neotone Radiance Spf50+ 30ml Leke Kremi içeriğindeki Melanin sayesinde leke sorununuza oldukça iyi gelecektir. Bu ürün tüm cilt tiplerine uygun olarak üretildiği için herkesin güvenle kullanabileceği bir leke kremidir. Ayrıca güneş korumasında da etkili olacağından günlük kullanımlar için ideal bir üründür. Günde sadece bir kere aksatılmadan uygulandığı takdirde lekelerinizde olumlu sonuçlar göreceksiniz. Kullanım açısından da oldukça zahmetsiz olan bu ürün leke sorunlarıyla mücadelede kaliteli ürünler arasında yer almaktadır.

Elbette ki markanın leke karşıtı ürünleri sadece bununla sınırlı değildir. Isıs Pharma Neotone Gel 150 ML Temizleme Jeli lekeli ciltlerin temizlenmesinde oldukça etkilidir. Cilt problemlerine uygun temizleyiciler seçmek cilt açısından önemli olduğundan bu konuda hassas davranılmalıdır. Hem temizleme jeli hem de krem kullanımı lekelerin daha çabuk giderilmesinde rol oynayacaktır. Leke problemlerinde size uygun olan ürünü seçmek cildinizin sağlığı açısından çok önemlidir. Bu yüzden ürün seçimlerinde dikkatli olmak gerekir. Lekeler cilt renginin değişmesi sonucu oluşan cilt kusurlarıdır. Bu yüzden cilt renginizin açılmasını sağlayacak, cildin tonunu dengeli bir şekilde eşitleyecek ürünler kullanılmalıdır. Isis Pharma Neotone Cream 25 ml Leke Kremi cilt tonunuzu eşitleyip, cilde sağlıklı bir görünüm kazandıracaktır. Bu ürünü de günde bir kere kullanmanız yeterli olacaktır. Leke konusu zamanla ve sabırla çözümlenecek bir cilt sorunu olduğundan ürünlerinizi düzenli olarak kullanmak çok akıllıca olacaktır. Bu konuda istikrarlı oldukça problemleriniz hızlı bir şekilde giderilecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı