x
Humble Brush Bambu Yumuşak Diş Fırçası Siyah

Humble Brush Bambu Yumuşak Diş Fırçası Siyah

Daha fazla Humble Brush ürünü
Barkod: 7350075690051
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
24,90 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Humble Brush
Ürün Serisi : Diş Fırçaları
Boyut : -
Güncelleme Tarihi : 30.03.2017 - Perşembe
Özet Bilgi : Diğer diş fırçalarının aksine siyah kıllardan üretilmiş diş fırçasıdır. Kılları tamamen organik olup sapı da bambu ağacından elde edilmektedir. Çocuk- yetişkin herkesin kullanımına uygundur.

Humble Brush Bambu Yumuşak Diş Fırçası Siyah


Her insan düzenli olarak dişlerini fırçalamalı ve en az 3 ayda bir diş fırçasını değiştirmelidir. Diş fırçaları hem kişinin dişlerini fırçalarken hasar gördüğü hem de artık dişleri yeterince iyi fırçalayamayacağı için değiştirilir. Günde en az 2 kere dişlerin fırçalandığını düşünürsek diş fırçalarının da ne kadar yıprandığını anlayabiliriz. Bu anlamda tüm beyaz kıllı diş fırçalara meydan okuyarak siyah renkte fırça kılları ile üretimi yapılan  Humble Brush Bambu Yumuşak Diş Fırçası Siyah küçük büyük herkes tarafından kullanılabilir. Çocukların diş fırçalama alışkanlıkları kazandırılması için de önemli bir adım olan diş fırça seçimi için oldukça uygundur.

Humble Brush Bambu Yumuşak Diş Fırçası Siyah Özellikleri:

Fırçanın kılları tamamen organiktir ve fırça sapı bambu ağacından üretilmektedir. Fırça kılları siyah renktedir ve kesinlikle kanserojen bir madde içermez. Yapılan araştırmalar sonucu BPA (Bisfenol A) maddesini içermediği kanıtlanmıştır. Tamamen doğada çözünebilir bir ambalaja sahiptir. Herkesin kullanımına uygundur. Bambu Yumuşak Diş Fırçası bitki bazlı da olsa hiçbir materyal madde içermez.

Dişlere Etkisi: Bambu Yumuşak Diş Fırçası kılları tamamen organik olduğu için dişlere zarar vermez ve doğrudan temizler. Diş fırçasının sapı da oldukça sağlam olduğu için kullanıcıya kolay bir tutuş sağlar.

Kullanım Şekli: Uygun diş macununu Bambu Yumuşak Diş Fırçası – Siyah’a sürerek dişlerinizi fırçalayabilirsiniz.

Kullanım Zamanı: Günde iki kere dişlerin fırçalanması tavsiye edilir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.