x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Tavsiye Edilenler
Yeni Ürünler
Cumlaude Lab SPF50+ Sunla... Cumlaude Lab SPF50+ Sunla... Isolde Güneş Koruyucu Yüz... Isolde Güneş Sonrası Aloe... Isolde Güneş Koruyucu Vüc... Garnier Ambre Solaire Sen... TTO Organitto Spf50 Güneş... Garnier Ambre Solaire Dry... Capicade SPF50+ Güneş Kor... Capicade SPF50+ Güneş Kor...
Sırala:
Sırala:

Güneş Koruyucular

Güneş koruyucular, güneş ışınlarının cildimiz üzerinde yol açtığı tahribatın giderilmesinde, güneş lekeleri, çiller ve cilt bozukluklarının tedavisinde etkilidir. Güneş koruyucular yüksek etkili UVA ve UVB filtreleri sayesinde güneşin zararlı ışınlarını süzer ve cildi iritasyonlara karşı korur. Yaşlanma etkilerine karşı mücadele göstererek, kuruluğa karşı yoğun nemlendirme sağlar. Güneş koruyucular, cildin koruyucu asit örtüsünü muhafaza ederek, mükemmel bir cilt bakımı sağlar.

İstediğiniz ten rengine sağlıklı bir şekilde kavuşmak için saatlerce güneşin altında kalmanıza gerek kalmadan bronzlaştırıcıgüneş koruyuculardan birini kullanabilirsiniz. Güneş koruyucular kategorisinde; güneş bakım ürünleri, güneş koruyucu kremler, güneş losyonları, güneş sonrası ürünler ve bronzlaştırıcı ürünlere Narecza.com sitesinden sahip olabilirsiniz. Güneş koruyucular, güneşin zararlı ışınlarını emerek, cildin güneşten korunmasına yardımcı olur. Losyon şeklinde bulunan koruyucular, cilt üzerinde bir tabaka oluşturarak ultraviyole ışınlarını cilde geçmeden durdurur. Son zamanlarda suya dayanıklı ve nemlendirici gibi farklı özellikte formüller geliştirilerek güneş ürünleri daha da çekici hale getirilmiştir.

İstediğiniz ten rengine sağlıklı bir şekilde kavuşmak için saatlerce güneşin altında kalmanıza gerek kalmadan bronzlaştırıcı güneş koruyuculardan birini kullanabilirsiniz. Güneş ışınlarına maruz kalmadan önce cildinize göre istediğiniz güneş koruyucular kullanabilir ve cildinizi güneşten koruyabilirsiniz. Güneş ışınlarının zarar verdiği dudaklarınıza gerekli bakımı güneş koruyucular sayesinde sağlayabilirsiniz. Güneş koruyucular kullanarak güneş lekeleri ve güneşe bağlı oluşan çillerden kurtulabilirsiniz. Ayrıca güneş kremleri veya güneş yağları kullanarak, cildinizin nem oranını dengeleyebilir, cildinizi besleyebilirsiniz. Güneş sonrası ürünlerinden kullanarak cilt bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

Güneş koruyucula rkategorisinde; güneş bakım ürünleri, güneş koruyucu kremler, güneş losyonları, güneş sonrası ürünler ve bronzlaştırıcı ürünlere Nar ecza.com sitesinden sahip olabilirsiniz. 

Güneş Işınlarının Yol Açtığı Zararlar Nelerdir?

Güneş, yeryüzüne ulaşan farklı ışınlar salarak insanlar üzerinde bir takım zararlara neden olur.Bu ışınlardan zararlı olanları UVA ve UVB’dir. Ultraviyole A(UVA) ile Ultraviyole B(UVB) güneşten gelen elektromanyetik enerjilerdir. Bronzlaşmaya ve yanmaya neden olan UVA, hücre zarında harabiyete, hücrenin bağışıklık sisteminin bozulmasına ve hatta cilt kanserine neden olur. UVA, bütün yıl boyunca, günün değişik saatlerinde her mevsimde ve hava koşullarına bakmaksızın etkili olur. UVA, cildin derin tabakalarına yayılarak, cildin erken yaşlanmasına ve kırışıklığa neden olur. Ultraviyole A ışınından korunmak için güneş koruyucuları kullanmak gerekir. Güneşin zararlı ışınlarından olan UVB ise, öğle saatlerinde ve özellikle yaz aylarında etkilidir. UVB, bronzlaşmaya, güneş yanığına ve yaşlanmaya neden olur.

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.