x
Dickinson's T.N. Dickinson´s Cadı Fındığı 59 ml Sıkılaştırıcı Tonik

Dickinson's T.N. Dickinson´s Cadı Fındığı 59 ml Sıkılaştırıcı Tonik

Daha fazla Dickinson′s ürünü
Barkod: 05265176
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
16,90 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Dickinson's
Ürün Serisi : Temizleyiciler ve Tonikler
Boyut : 59 ml
Güncelleme Tarihi : 22.03.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Doğal cadı fındığı özü ile zenginleştirilen içeriğiyle cildi besleyerek sıkılaşmasına yardımcı olan toniktir. Ürün güvenli içeriğiyle hassas ciltlerde de rahatlıkla kullanılabilir. Gözenekleri arındırıcı etkisiyle cildi kir ve makyajdan nazikçe arındırırken sebum dengesinin sağlanmasına da yardımcı olur.

Dickinson's T.N. Dickinson´s Cadı Fındığı 59 ml Sıkılaştırıcı Tonik

Cildimizdeki gözenekler, ciltte biriken fazla yağ, kir ya da makyaja bağlı olarak tıkanabilir. Böyle durumlarda cildimiz nefes alıp verme işlemini gerçekleştiremez. Nefes almayan cilt, sivilce ve siyah nokta problemlerine elverişli bir duruma gelir. Aynı zamanda gözenekler, içine dolan tüm kir ve yağ nedeniyle olduğundan çok daha fazla genişler. Genişleyen gözenekler, ciltteki pürüzsüz görünümü alır yerine daha pürüzlü ve daha yaşlı gözüken bir cilt verir. Bunu engellemek için gözeneklerin temizlenmesi ve sıkı kalması çok önemlidir. Dickinson's T.N. Dickinson´s Cadı Fındığı 59 ml Sıkılaştırıcı Tonik gözeneklerin derinlemesine temizlenmesi için özel olarak formüle edilmiştir.

Ciltteki fazla yağı ve kiri temizleyerek, gözeneklerin yeniden nefes almasını sağlar. Nefes alan cilt, yüzeyinde sivilce ve siyah nokta gibi problemleri barındırmaz. Yağlanma problemi yaşamaz. Dickinson's T.N. Dickinson´s Cadı Fındığı 59 ml Sıkılaştırıcı Tonik gözenekleri derinlemesine temizlediği için, genişlemiş olan gözenekleri arındırdıktan sonra yeniden sıkı bir görünüme kavuşmasını sağlar. Böylece cilt yeniden pürüzsüz ve kadifemsi bir yapıya kavuşur. Cadı fındığı ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde çeşitli cilt problemlerine karşı savaşır.

Doğal özlerle zenginleştirilmiş içeriği sayesinde gözenekleri derinlemesine ve en etkili şekilde arındırır. Böylece sivilce ve siyah nokta problemlerinin önüne geçmiş olur.Genişleyen gözeneklerin yeniden sıkılaşmasını sağlar, gözeneklerin genişlemesine engel olur.

Dickinson's T.N. Dickinson´s Cadı Fındığı 59 ml Sıkılaştırıcı Tonik Özellikler

İçeriğinde bulunan cadı fındığı yağı sayesinde, cildin yağ dengesini ortalayarak bu dengeyi korur. Böylece ciltte oluşabilecek cilt problemlerinin önüne geçmiş olur. Gözenekleri arındırarak küçülmesini ve daha pürüzsüz bir görünüme sahip olmasını sağlar. Daha genç ve sağlıklı bir görünüm elde etmeyi sağlar. İçeriğinde paraben, parfüm ve renklendirici bulunmaz. Alerjik reaksiyonlara neden olmaz. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Tüm cilt tiplerine uygunluk göstermektedir.

Vücuda Etkisi: Gözenekleri derinlemesine arındırır ve gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar. Böylece daha pürüzsüz, sağlıklı ve genç bir görünüm elde etmeyi sağlar.

Uygulanan Bölge: Yüz ve vücut bölgesine uygulanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günde 2 kez sabah ve akşam uygulanması tavsiye edilir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.