sadsad x
asdasd

Cosmed Ultrasense

Yerli dermo-kozmetik markası Cosmed, tamamen temiz içerikler ile ürünlerini geliştirmektedir. Cilt bakımı, vücut bakımı, güneş bakımı ve saç bakımı kategorilerinde ürün sunan marka, geliştirdiği tüm ürünlerinde size en iyi şekilde destek olmaya çalışır. Formüllerinde paraben gibi zararlı maddelere yer vermez. Cosmed, çevre ve hayvan dostu bir markadır. Ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmez.

Cilt bakımı her cildin sağlığını koruması için gereklidir. Hassas cilt tipi gibi cildi çok daha kolay reaksiyon gösteren kişiler için ise cilt bakım süreci biraz daha zor geçebilmektedir. Hassas cilt; cildinde çok kolay bir şekilde kızarıklık, kaşıntı gibi durumlar gözlenebilen cilde denir. Bu cilt tipine sahip olan kişilerin cilt bakımı ürünlerinin de aynı hassasiyetle formüle edilmesi gerekir. Cosmed; tamamen temiz içeriklerle geliştirdiği ürünleriyle en hassas cilt tiplerinin bile cilt bakımının konforlu bir şekilde gerçekleşmesine yardım eder. Cosmed Ultrasense serisi; tamamen hassas cilt tipine sahip olan kişiler için geliştirilmiştir. Ultrasense serisinde yer alan tüm ürünlerin cildin savunma mekanizmasını kuvvetlendirmeye yardım eder. Bu sayede hassasiyet sorunlarının azaltılmasına ve cildin rahatlamasına destek olur.

Cilt bakım sürecinde ilk aşama temizleyici ürünleridir.

Cosmed Ultrasense Soothing Cleansing Foam; hassas cilt tipleri için özel olarak geliştirilen bir temizleyicidir. Cildi nazik bir şekilde yağ, kir ve makyaj kalıntılarından arındırmaya yardım eder. Cildin nefes almasını sağlar. Özel olarak geliştirilen formülü ile cildi arındırırken hassasiyet sorunlarına neden olmaz.

Cosmed Ultrasense Anti Redness Repair Krem SPF 20; güneş koruma faktörü de içeren bir günlük nemlendiricidir. Cilde ihtiyacı olan nemi kazandırır. Formülünde yer alan SPF 20 ile cildi güneşten gelen zararlı ışınlara karşı da korumaya yardım eder. Makyaj bazı olarak da kullanılabilir.

Cosmed Ultrasense Color Correcting CC Krem SPF 20; hassas cilt tipleri için hafif renkli formda geliştirilmiş olan bir nemlendiricidir. Hassasiyet sorunlarının giderilmesine ve cildin rahatlamasına destek verir. Renkli formülü ile cilde hafif bir kapatıcılık sağlar. SPF20 ile cildinizi güneşten gelen zararlı ışınlara karşı korumaya yardım eder. Gün boyu cildinizin en iyi görünümde kalmasına destek verir. Mat bitişli bir üründür.

Cosmed Ultrasense Soothing S.O.S Krem Jel; jel yapıdaki bir nemlendiricidir. Toleransı düşük ve hassas cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Cildi besleyerek rahatlamasına yardım eder. Cilt bariyerini kuvvetlendirmeye destek olur. Makyaj bazı olarak da kullanılabilir.

Cosmed Ultrasense

Cosmed UltrasenseYerli dermo-kozmetik markası Cosmed, tamamen temiz içerikler ile ürünlerini geliştirmektedir. Cilt bakımı, vücut bakımı, güneş bakımı ve saç bakımı kategorilerinde ürün sunan marka, geliştirdiği tüm ürünlerinde size en iyi şekilde destek olmaya çalışır. Formüllerinde paraben gibi zararlı maddelere yer vermez. Cosmed, çevre ve hayvan dostu bir markadır. Ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmez. Cilt bakımı her cildin sağlığını koruması için gereklidir. Hassas cilt tipi gibi cildi çok daha kolay reaksiyon gösteren kişiler için ise cilt bakım süreci biraz daha zor geçebilmektedir. Hassas cilt; cildinde çok kolay bir şekilde kızarıklık, kaşıntı gibi durumlar gözlenebilen cilde denir. Bu cilt tipine sahip olan kişilerin cilt bakımı ürünlerinin de aynı hassasiyetle formüle edilmesi gerekir. Cosmed; tamamen temiz içeriklerle geliştirdiği ürünleriyle en hassas cilt tiplerinin bile cilt bakımının konforlu bir şekilde gerçekleşmesine yardım eder. Cosmed Ultrasense serisi; tamamen hassas cilt tipine sahip olan kişiler için geliştirilmiştir. Ultrasense serisinde yer alan tüm ürünlerin cildin savunma mekanizmasını kuvvetlendirmeye yardım eder. Bu sayede hassasiyet sorunlarının azaltılmasına ve cildin rahatlamasına destek olur. Cilt bakım sürecinde ilk aşama temizleyici ürünleridir. Cosmed Ultrasense Soothing Cleansing Foam; hassas cilt tipleri için özel olarak geliştirilen bir temizleyicidir. Cildi nazik bir şekilde yağ, kir ve makyaj kalıntılarından arındırmaya yardım eder. Cildin nefes almasını sağlar. Özel olarak geliştirilen formülü ile cildi arındırırken hassasiyet sorunlarına neden olmaz. Cosmed Ultrasense Anti Redness Repair Krem SPF 20; güneş koruma faktörü de içeren bir günlük nemlendiricidir. Cilde ihtiyacı olan nemi kazandırır. Formülünde yer alan SPF 20 ile cildi güneşten gelen zararlı ışınlara karşı da korumaya yardım eder. Makyaj bazı olarak da kullanılabilir. Cosmed Ultrasense Color Correcting CC Krem SPF 20; hassas cilt tipleri için hafif renkli formda geliştirilmiş olan bir nemlendiricidir. Hassasiyet sorunlarının giderilmesine ve cildin rahatlamasına destek verir. Renkli formülü ile cilde hafif bir kapatıcılık sağlar. SPF20 ile cildinizi güneşten gelen zararlı ışınlara karşı korumaya yardım eder. Gün boyu cildinizin en iyi görünümde kalmasına destek verir. Mat bitişli bir üründür. Cosmed Ultrasense Soothing S.O.S Krem Jel; jel yapıdaki bir nemlendiricidir. Toleransı düşük ve hassas cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Cildi besleyerek rahatlamasına yardım eder. Cilt bariyerini kuvvetlendirmeye destek olur. Makyaj bazı olarak da kullanılabilir.

Caudalie Vinosource
Sıralama seçin
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı