sadsad x
asdasd

Cosme Tüy Azaltıcı

Nesiller arası farklılıklar incelendiğinde, gerek beslenme alışkanlıkları gerek çevresel faktörler nedeniyle bölgesel ve istenmeyen tüylenmelerin giderek fazlalaştığı gözlemlenmektedir. Kozmetik sektöründe istenmeyen tüyleri gidermek için kalıcı çözümler üretmek, gün geçtikçe Araştırma ve Geliştirme faaliyetlerinin önemli bir parçası haline gelmiştir. Ülkemizde kozmetik endüstrisinde faaliyet gösteren ve Dünya standartlarında üretim yapan Ege Teknoloji Kimya'nın markası olan Cosmed Tüy Azaltıcı Ürün serisi, kimya mühendisi, eczacı ve bialoglardan oluşan Araştırma ve Geliştirme ekibi tarafından geliştirilmiştir. Vucut ve yüzde oluşan tüylenmelerde epilasyon, ağda veya tıraş metodu ile acılı ve zamanalıcı metotlarla tüylerden kurtulmaya çalışıyoruz. Bu işlemler sonrası kullanılacak Cosmed Tüy Azaltıcı ürünler ile hem tüy yoğunluğu azaltılabilir, hem de tüylerin zayıflaması ve büyüme sürecinin yavaşlatılması sağlanabilir. İlave olarak Cosmed serisi içeriğindeki bitkisel bileşenler ile tahriş olan ve hassaslaşan bölgelerin rahatlamasına yardımcı olur.

Cosmed Tüy Azaltıcı Ürün Serisi içeriğindeki bitkisel etken madde ile istenmeyen tüylerin kontrol altına alınmasına katkı sağlar. Düzenli ve kullanma talimatına uygun kullanımlarda tüylerin uzama süresinin yavaşladığı ve yoğunluğunun azaldığı gözlemlenmiştir. İçeriğindeki bitkisel etken maddeler olan Capislow, Depiline ve Shea Yapı ile epilasyon sonrası tahriş olan cildin sakinleşmesine, derinlemesine nemlenmesine ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur. Etkin sonuç almak için Cosmed Tüy Azaltıcı Ürünlerin kullanma talimatına uygun ve bir arada kullanılması tavsiye edilir. Cosmed Tüy Azaltmaya Yardımcı Serum; istenmeyen tüyler alındıktan, hassaslaşmış bölgeye ilk adım olarak serum kullanılmalıdır. 3 gün boyunca düzenli kullanım, cilde derinlemesine etki etmesine olanak sağlar. Cosmed Tüy Azaltmaya Yardımcı Krem; Cosmed Tüy Azaltmaya Yardımcı Serum kullanımının 4.gününden sonra kullanıma başlanmalıdır. Cilde hafif masaj yaparak uygulanması yatıştırıcı etkisinin daha yoğun hissedilmesini sağlar. Bir sonraki tüy alım dönemine kadar her gün kullanılması faydalı olacaktır. Cosmed Tüy Azaltmaya Yardımcı Vücut Losyonu; Cosmed Tüy Azaltmaya Yardımcı Krem ile birlikte kullanılan ürün tahriş olan cilde yumuşaklık hissi verir. Kremle birlikte bir sonraki tüy alım dönemine kadar her gün kullanılması faydalı olacaktır.

Cosmed Tüy Azaltıcı

Cosme Tüy Azaltıcı

Nesiller arası farklılıklar incelendiğinde, gerek beslenme alışkanlıkları gerek çevresel faktörler nedeniyle bölgesel ve istenmeyen tüylenmelerin giderek fazlalaştığı gözlemlenmektedir. Kozmetik sektöründe istenmeyen tüyleri gidermek için kalıcı çözümler üretmek, gün geçtikçe Araştırma ve Geliştirme faaliyetlerinin önemli bir parçası haline gelmiştir. Ülkemizde kozmetik endüstrisinde faaliyet gösteren ve Dünya standartlarında üretim yapan Ege Teknoloji Kimya'nın markası olan Cosmed Tüy Azaltıcı Ürün serisi, kimya mühendisi, eczacı ve bialoglardan oluşan Araştırma ve Geliştirme ekibi tarafından geliştirilmiştir. Vucut ve yüzde oluşan tüylenmelerde epilasyon, ağda veya tıraş metodu ile acılı ve zamanalıcı metotlarla tüylerden kurtulmaya çalışıyoruz. Bu işlemler sonrası kullanılacak Cosmed Tüy Azaltıcı ürünler ile hem tüy yoğunluğu azaltılabilir, hem de tüylerin zayıflaması ve büyüme sürecinin yavaşlatılması sağlanabilir. İlave olarak Cosmed serisi içeriğindeki bitkisel bileşenler ile tahriş olan ve hassaslaşan bölgelerin rahatlamasına yardımcı olur. Cosmed Tüy Azaltıcı Ürün Serisi içeriğindeki bitkisel etken madde ile istenmeyen tüylerin kontrol altına alınmasına katkı sağlar. Düzenli ve kullanma talimatına uygun kullanımlarda tüylerin uzama süresinin yavaşladığı ve yoğunluğunun azaldığı gözlemlenmiştir. İçeriğindeki bitkisel etken maddeler olan Capislow, Depiline ve Shea Yapı ile epilasyon sonrası tahriş olan cildin sakinleşmesine, derinlemesine nemlenmesine ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur. Etkin sonuç almak için Cosmed Tüy Azaltıcı Ürünlerin kullanma talimatına uygun ve bir arada kullanılması tavsiye edilir. Cosmed Tüy Azaltmaya Yardımcı Serum; istenmeyen tüyler alındıktan, hassaslaşmış bölgeye ilk adım olarak serum kullanılmalıdır. 3 gün boyunca düzenli kullanım, cilde derinlemesine etki etmesine olanak sağlar. Cosmed Tüy Azaltmaya Yardımcı Krem; Cosmed Tüy Azaltmaya Yardımcı Serum kullanımının 4.gününden sonra kullanıma başlanmalıdır. Cilde hafif masaj yaparak uygulanması yatıştırıcı etkisinin daha yoğun hissedilmesini sağlar. Bir sonraki tüy alım dönemine kadar her gün kullanılması faydalı olacaktır. Cosmed Tüy Azaltmaya Yardımcı Vücut Losyonu; Cosmed Tüy Azaltmaya Yardımcı Krem ile birlikte kullanılan ürün tahriş olan cilde yumuşaklık hissi verir. Kremle birlikte bir sonraki tüy alım dönemine kadar her gün kullanılması faydalı olacaktır.

Caudalie Vinosource
Sıralama seçin
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı