sadsad x
asdasd

Cosmed Güneş Kremi

Deren Öztürk Mataracı tarafından kurulan Cosmed, yerli bir dermo-kozmetik markasıdır. Mataracı, 2005 yılında Paris’te gittiği bir dükkanda farklı ve renkli ambalajlarla dolu bir kozmetik dükkanına girer ve burada Monique adından biriyle tanışır. Çeşitli bitki özlerinden elde ettiği karışımları ve suyun cilt yüzeyindeki etkilerini anlatan Monique, Deren Öztürk Mataracı’nın bir dermo-kozmetik markası fikrine sahip olmasını sağladı. Cosmed, kurulurken Türkiye’deki cilt, saç ve vücut sorunlarının ne olduğunu belirleyerek sorunların çözümüne yönelik ürünler geliştirmeyi hedeflemektedir. Bunun yanı sıra tüm ürünlerini saf ve temiz formüller ile geliştirir. Size ya da çevreye zarar verebilecek adımlardan uzak durur. Hayvanlar üzerinde test yapmaz.
Cosmed, problem ve ihtiyaçlarınızı belirleyerek ürünlerinizi geliştirmeye çalışır. Cosmed Leke Kremleri, cildinde leke sorunları olan kişiler için geliştirilmiştir. Cilt yüzeyinde oluşan lekenin birçok nedeni olabilir. Güneş, çevre, sigara kullanımı, genetik yatkınlık gibi nedenler cildinizde kahverengi tonlarında bazı lekelerin oluşmasına neden olabilir. Bu da cildinizin dengeli görünümünü kaybetmesine sebep verir. Cosmed leke kremleri, cildinizdeki ton farklılıklarını gidererek cildinizin tek ton bir görünüm kazanmasına yardım eder. Leke kremleri cilt tonunu açmaya destek verdiği için özellikle yaz aylarında pek kullanıma uygun değildir ancak Cosmed, özel olarak geliştirdikleri formülleri ile bu ürünlerini 4 mevsim kullanıma uygun olarak geliştirmiştir.
Serinin dikkat çeken ürünlerinden biri Koyu Leke Karşıtı Aydınlatıcı Krem’dir. Cildinizde koyu görünümdeki lekelerin giderilmesine yardım eder. Cildinizdeki ton farklılıklarını gidererek cildinizin tek ton bir görünüm kazanmasına yardım eder. 4 mevsim kullanıma uygun bir üründür ancak yaz aylarında bir güneş koruyucu ile birlikte kullanmanız gerektiğini unutmayın.
Cosmed Alight İntensive Lightening Serum, yüz ve dekolte bölgesinde kullanıma uygun olan bir sorun cildinizdeki koyu görünümlerin giderilmesine yardım ederek cildinizin aydınlık bir görünüm kazanmasına destek olur. Cilt tonunuzu eşitlemeye yardım eder. En etkili sonuç için sabah-akşam düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir. Serinin diğer ürünleriyle birlikte kullanıldığında etkisini arttırmaktadır.
Cosmed Alight Purifying Powder Cleanser, toz formülündeki bir temizleyicidir. Cildinizdeki yağ, kir ve makyaj kalıntılarını temizlemeye yardımcı olan bu ürün, cildinizdeki ton farklılıklarını gidermenize de destek verir. Toz halinde sunulan formülü ile peeling etkisi yaratır ve cildinizin ölü hücrelerden arınmasına yardım eder. Cildinizin aydınlık bir görünüm kazanması için çabalar.

Cosmed Leke Kremi

Cosmed Güneş KremiDeren Öztürk Mataracı tarafından kurulan Cosmed, yerli bir dermo-kozmetik markasıdır. Mataracı, 2005 yılında Paris’te gittiği bir dükkanda farklı ve renkli ambalajlarla dolu bir kozmetik dükkanına girer ve burada Monique adından biriyle tanışır. Çeşitli bitki özlerinden elde ettiği karışımları ve suyun cilt yüzeyindeki etkilerini anlatan Monique, Deren Öztürk Mataracı’nın bir dermo-kozmetik markası fikrine sahip olmasını sağladı. Cosmed, kurulurken Türkiye’deki cilt, saç ve vücut sorunlarının ne olduğunu belirleyerek sorunların çözümüne yönelik ürünler geliştirmeyi hedeflemektedir. Bunun yanı sıra tüm ürünlerini saf ve temiz formüller ile geliştirir. Size ya da çevreye zarar verebilecek adımlardan uzak durur. Hayvanlar üzerinde test yapmaz. Cosmed, problem ve ihtiyaçlarınızı belirleyerek ürünlerinizi geliştirmeye çalışır. Cosmed Leke Kremleri, cildinde leke sorunları olan kişiler için geliştirilmiştir. Cilt yüzeyinde oluşan lekenin birçok nedeni olabilir. Güneş, çevre, sigara kullanımı, genetik yatkınlık gibi nedenler cildinizde kahverengi tonlarında bazı lekelerin oluşmasına neden olabilir. Bu da cildinizin dengeli görünümünü kaybetmesine sebep verir. Cosmed leke kremleri, cildinizdeki ton farklılıklarını gidererek cildinizin tek ton bir görünüm kazanmasına yardım eder. Leke kremleri cilt tonunu açmaya destek verdiği için özellikle yaz aylarında pek kullanıma uygun değildir ancak Cosmed, özel olarak geliştirdikleri formülleri ile bu ürünlerini 4 mevsim kullanıma uygun olarak geliştirmiştir. Serinin dikkat çeken ürünlerinden biri Koyu Leke Karşıtı Aydınlatıcı Krem’dir. Cildinizde koyu görünümdeki lekelerin giderilmesine yardım eder. Cildinizdeki ton farklılıklarını gidererek cildinizin tek ton bir görünüm kazanmasına yardım eder. 4 mevsim kullanıma uygun bir üründür ancak yaz aylarında bir güneş koruyucu ile birlikte kullanmanız gerektiğini unutmayın. Cosmed Alight İntensive Lightening Serum, yüz ve dekolte bölgesinde kullanıma uygun olan bir sorun cildinizdeki koyu görünümlerin giderilmesine yardım ederek cildinizin aydınlık bir görünüm kazanmasına destek olur. Cilt tonunuzu eşitlemeye yardım eder. En etkili sonuç için sabah-akşam düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir. Serinin diğer ürünleriyle birlikte kullanıldığında etkisini arttırmaktadır. Cosmed Alight Purifying Powder Cleanser, toz formülündeki bir temizleyicidir. Cildinizdeki yağ, kir ve makyaj kalıntılarını temizlemeye yardımcı olan bu ürün, cildinizdeki ton farklılıklarını gidermenize de destek verir. Toz halinde sunulan formülü ile peeling etkisi yaratır ve cildinizin ölü hücrelerden arınmasına yardım eder. Cildinizin aydınlık bir görünüm kazanması için çabalar.

Caudalie Vinosource
Sıralama seçin
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı