sadsad x
asdasd

Cosmed Day To Day

Cosmed; cilt bakımı, vücut bakımı, güneş bakımı ve saç bakımı kategorilerinde ürünler geliştiren yerli dermo-kozmetik markasıdır. Tüm ürünlerini temiz formüller ile geliştirmeye özen göstermektedir. Türkiye ve Anadolu topraklarında yetişen bitkilerin özlerinden yararlanarak etkili ürünler sunar. Ürünlerinin hiçbirinde cilde zarar verebilecek paraben gibi maddeler bulunmaz. Cosmed aynı zamanda çevre ve hayvan dostu bir markadır.

Her cilt tipi kendine özel bir bakım ister. Bu nedenle Cosmed, her cilt tipi ve cilt sorununa yönelik çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalarda cildin ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirlemeye odaklanır. Bu sayede de en etkili bileşenleri bir araya getirerek cilt sağlığınıza destek olmaya çalışır. Cosmed Day To Day serisi tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak geliştirilmektedir. Cildin günlük ihtiyaçlarını karşılamayı hedefler. Gün boyu en iyi görünümde kalmasına ve bunu korumasına destek verir.

Her cilt tipinin cilt bakımında ilk önce temizleme ürününe ihtiyacı vardır. Cosmed Day To Day serisinde temizleme ürünü olarak bir jel bir de süt ürünü bulunmaktadır.

Cosmed Day To Day Cleansing Jel; karma ve yağlı cilt tiplerinin günlük cilt temizliğini karşılamak için geliştirilmiştir. Cildin arındırırken cildin sebum dengesinin kurulmasına yardım eder. Temizlerken cildi besler. Kuruma gibi durumlara neden olmaz. 

Cosmed Day To Day Cleansing Milk ise süt formunda bir temizleyicidir. Kuru, çok kuru ve normal cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Süt formu ile cildi temizlerken de nemlendirmeye destek verir. Temizleme aşamasından sonra tonik uygulaması gelir.

Cosmed Day To Day Tonik; mineral içeriklerle zenginleştirilmiş bir toniktir. Hassas cilt tipleri dışında tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Gözeneklerin derinlemesine temizlenmesine yardım eder. Temizlenen gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar. Cildin pürüzsüz bir görünüm kazanmasına destek verir. Temizleme ve tonik uygulamalarından sonra cildi nemlendirmek gerekir.

Cosmed Day To Day Ultra Moisturising And Nourishing Krem; cildin günlük ihtiyacı olan nemi kazanmasına destek verir. Cildin nem açısından dengelenmesini sağlayarak pürüzsüz bir görünüm ve yumuşak bir doku elde etmesini sağlar.

Cosmed Day To Day Krem Peeling; ince granül parçacıklar içeren bir peelingtir. Haftalık kullanıma uygundur. Cildi ölü hücrelerden arındırarak gözeneklerin derinlemesine temizlenmesine yardım eder.
Day To Day serisinde bir de maske bulunmaktadır. Cosmed Day To Day Moisturising Vanilla Maske; cilde yoğun bir şekilde nem desteği sağlayan bir maskedir. Cilde yoğun bir nem desteği sağlayarak anında canlanmasına yardım eder. İpeksi bir yumuşaklık hissi verir.

Cosmed Day To Day

Cosmed Day To DayCosmed; cilt bakımı, vücut bakımı, güneş bakımı ve saç bakımı kategorilerinde ürünler geliştiren yerli dermo-kozmetik markasıdır. Tüm ürünlerini temiz formüller ile geliştirmeye özen göstermektedir. Türkiye ve Anadolu topraklarında yetişen bitkilerin özlerinden yararlanarak etkili ürünler sunar. Ürünlerinin hiçbirinde cilde zarar verebilecek paraben gibi maddeler bulunmaz. Cosmed aynı zamanda çevre ve hayvan dostu bir markadır. Her cilt tipi kendine özel bir bakım ister. Bu nedenle Cosmed, her cilt tipi ve cilt sorununa yönelik çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalarda cildin ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirlemeye odaklanır. Bu sayede de en etkili bileşenleri bir araya getirerek cilt sağlığınıza destek olmaya çalışır. Cosmed Day To Day serisi tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak geliştirilmektedir. Cildin günlük ihtiyaçlarını karşılamayı hedefler. Gün boyu en iyi görünümde kalmasına ve bunu korumasına destek verir. Her cilt tipinin cilt bakımında ilk önce temizleme ürününe ihtiyacı vardır. Cosmed Day To Day serisinde temizleme ürünü olarak bir jel bir de süt ürünü bulunmaktadır. Cosmed Day To Day Cleansing Jel; karma ve yağlı cilt tiplerinin günlük cilt temizliğini karşılamak için geliştirilmiştir. Cildin arındırırken cildin sebum dengesinin kurulmasına yardım eder. Temizlerken cildi besler. Kuruma gibi durumlara neden olmaz. Cosmed Day To Day Cleansing Milk ise süt formunda bir temizleyicidir. Kuru, çok kuru ve normal cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Süt formu ile cildi temizlerken de nemlendirmeye destek verir. Temizleme aşamasından sonra tonik uygulaması gelir. Cosmed Day To Day Tonik; mineral içeriklerle zenginleştirilmiş bir toniktir. Hassas cilt tipleri dışında tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Gözeneklerin derinlemesine temizlenmesine yardım eder. Temizlenen gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar. Cildin pürüzsüz bir görünüm kazanmasına destek verir. Temizleme ve tonik uygulamalarından sonra cildi nemlendirmek gerekir. Cosmed Day To Day Ultra Moisturising And Nourishing Krem; cildin günlük ihtiyacı olan nemi kazanmasına destek verir. Cildin nem açısından dengelenmesini sağlayarak pürüzsüz bir görünüm ve yumuşak bir doku elde etmesini sağlar. Cosmed Day To Day Krem Peeling; ince granül parçacıklar içeren bir peelingtir. Haftalık kullanıma uygundur. Cildi ölü hücrelerden arındırarak gözeneklerin derinlemesine temizlenmesine yardım eder. Day To Day serisinde bir de maske bulunmaktadır. Cosmed Day To Day Moisturising Vanilla Maske; cilde yoğun bir şekilde nem desteği sağlayan bir maskedir. Cilde yoğun bir nem desteği sağlayarak anında canlanmasına yardım eder. İpeksi bir yumuşaklık hissi verir.

Caudalie Vinosource
Sıralama seçin
%35
%35
76,00 TL
49,40 TL
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı