sadsad x
asdasd

Cosme Complete Benefit

Deren Öztürk Mataracı tarafından kurulan Cosmed, tamamen temiz içeriklerle ürünlerini geliştiren yerli dermo-kozmetik markasıdır. Mataracı, bir Paris seyahati sırasında tamamen bitkisel özlerden yararlanarak cilt bakımı ürünleri geliştiren bir dükkanın sahibiyle tanışır. Onunla yaptığı sohbet sırasında cilt sağlığında suyun önemini ve bitkisel özlerin kuvvetini öğrenen Mataracı; Türkiye’ye döndüğünde bir dermo-kozmetik markası yaratmaya karar verir. Cosmed; Türkiye ve Anadolu topraklarında yetişen bitkilerin özlerinden yararlanarak ürünlerini geliştirmektedir. Tamamen saf ve temiz formüller ile ürünlerini geliştiremeye özen gösterir. Çevre ve hayvan dostu bir markadır. Ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmez.

Cosmed; cilt bakımı, vücut bakımı, güneş bakımı ve saç bakımı kategorilerinde cilde dost ürünler sunar. Cilt bakımı cilt tipi ve cilt sorunlarına yönelik olarak gerçekleştirilmesi gereken bir süreçtir. Bu nedenle Cosmed markası her bir cilt tipi için farklı seriler sunar.

Cosmed Complete Benefit serisi; yağlı cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak geliştirilmektedir. Karma cilt tiplerinin kullanımına da uygundur. Yağlı cilt tiplerindeki en önemli sorun ciltlerinde salgılanan fazla sebumdur. Sebum cildin sağlığı için gereklidir. Her cilt bir miktar serum salgılar. Yağlı cilt tiplerinde bu sebum üretimi diğer cilt tiplerine oranla çok daha fazladır. Salgılanan fazla sebum; cilt yüzeyinde yağlı bir görüntüye neden olur. Gözeneklerin büyümesine sebep verir. Daha geniş gözeneklerde cilt yüzeyinde akne ve sivilce sorunlarının yaşanmasına neden olur. CosmedComplete Benefit serisindeki ürünler yağlı cilt tiplerinin sebum açısından dengelenmesine yardım ederek cildin sağlıklı bir görünüm kazanmasına destek verir.

Cosmed Complete Benefit Purifying And Matifying Cleansing Jel; yağlı ve karma cilt tiplerinin cildini temizlemesine yardım eder. Cildin sebum fazlalığından arınmasını sağlar. Gözenekleri temizler. Makyaj uygulamalarının cilt yüzeyinden arındırılması için de kullanılabilir.

Cosmed Complete Benefit Spot Control Jel; akne sorunlarının yaşandığı bölgelere lokal olarak uygulanabilecek bir üründür. Akne sorunlarının tedavisine destek verir. Durulama gerektirmez.

Cosmed Complete Benefit Matifying Peel Off Mask; yağlı ve karma cilt tiplerinin kullanımına uygun olan bir maskedir. Gözeneklerin etkili bir şekilde temizlenmesine yardım eder. Haftalık bakım içindir.

Cosmed Complete Benefit Matifying And Rebalancing Krem SPF15; yağlı ve karma cilt tiplerinin cildinin nem açısından dengelenmesine yardım eden bir günlük nemlendiricidir. SPF15 içeren formülü ile cildi güneşten gelen zararlı ışınlara karşı da korumaya yardım eder. Mat bitişli bir üründür. Cildin parlama yapmasına engel olur. Gün boyu dengeli bir cilt görünümü yakalamanıza yardım eder.

Cosmed Complete Benefit

Cosmed Complete BenefitDeren Öztürk Mataracı tarafından kurulan Cosmed, tamamen temiz içeriklerle ürünlerini geliştiren yerli dermo-kozmetik markasıdır. Mataracı, bir Paris seyahati sırasında tamamen bitkisel özlerden yararlanarak cilt bakımı ürünleri geliştiren bir dükkanın sahibiyle tanışır. Onunla yaptığı sohbet sırasında cilt sağlığında suyun önemini ve bitkisel özlerin kuvvetini öğrenen Mataracı; Türkiye’ye döndüğünde bir dermo-kozmetik markası yaratmaya karar verir. Cosmed; Türkiye ve Anadolu topraklarında yetişen bitkilerin özlerinden yararlanarak ürünlerini geliştirmektedir. Tamamen saf ve temiz formüller ile ürünlerini geliştiremeye özen gösterir. Çevre ve hayvan dostu bir markadır. Ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmez. Cosmed; cilt bakımı, vücut bakımı, güneş bakımı ve saç bakımı kategorilerinde cilde dost ürünler sunar. Cilt bakımı cilt tipi ve cilt sorunlarına yönelik olarak gerçekleştirilmesi gereken bir süreçtir. Bu nedenle Cosmed markası her bir cilt tipi için farklı seriler sunar. Cosmed Complete Benefit serisi; yağlı cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak geliştirilmektedir. Karma cilt tiplerinin kullanımına da uygundur. Yağlı cilt tiplerindeki en önemli sorun ciltlerinde salgılanan fazla sebumdur. Sebum cildin sağlığı için gereklidir. Her cilt bir miktar serum salgılar. Yağlı cilt tiplerinde bu sebum üretimi diğer cilt tiplerine oranla çok daha fazladır. Salgılanan fazla sebum; cilt yüzeyinde yağlı bir görüntüye neden olur. Gözeneklerin büyümesine sebep verir. Daha geniş gözeneklerde cilt yüzeyinde akne ve sivilce sorunlarının yaşanmasına neden olur. CosmedComplete Benefit serisindeki ürünler yağlı cilt tiplerinin sebum açısından dengelenmesine yardım ederek cildin sağlıklı bir görünüm kazanmasına destek verir. Cosmed Complete Benefit Purifying And Matifying Cleansing Jel; yağlı ve karma cilt tiplerinin cildini temizlemesine yardım eder. Cildin sebum fazlalığından arınmasını sağlar. Gözenekleri temizler. Makyaj uygulamalarının cilt yüzeyinden arındırılması için de kullanılabilir. Cosmed Complete Benefit Spot Control Jel; akne sorunlarının yaşandığı bölgelere lokal olarak uygulanabilecek bir üründür. Akne sorunlarının tedavisine destek verir. Durulama gerektirmez. Cosmed Complete Benefit Matifying Peel Off Mask; yağlı ve karma cilt tiplerinin kullanımına uygun olan bir maskedir. Gözeneklerin etkili bir şekilde temizlenmesine yardım eder. Haftalık bakım içindir. Cosmed Complete Benefit Matifying And Rebalancing Krem SPF15; yağlı ve karma cilt tiplerinin cildinin nem açısından dengelenmesine yardım eden bir günlük nemlendiricidir. SPF15 içeren formülü ile cildi güneşten gelen zararlı ışınlara karşı da korumaya yardım eder. Mat bitişli bir üründür. Cildin parlama yapmasına engel olur. Gün boyu dengeli bir cilt görünümü yakalamanıza yardım eder.

Caudalie Vinosource
Sıralama seçin
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı