sadsad x
asdasd

Caudalie Vineactiv

Kurulduğu günden bu zamana kadar yaptığı yenilikler ile mutlu müşteriler oluşturmayı hedefleyen bir markadır. Doğadan gelen içerikleri kullanan ve harika ürünler oluşturmaya çalışan bir markadır. İçerisinde bitkisel özler ve asma özleri bulunur. Cildinizin daha canlı ve aydınlık olması için etkili ürünler üretmeye devam eder.

Caudalie Vineactiv Serisi de doğal özler içeren serilerden biridir. Cildin dış etkenlere karşı daha güçlü hale gelmesini sağlayan ürünlerden oluşmaktadır. Ciltte oluşan lekelerin azaltılmasına yardımcı olmayı hedefler. Seri içerisinde Glow-activating Anti-wrinkle Serum, 3-in-1 Moisturizer, Energizing and Smoothing Eye Cream, Vine[Activ] Overnight Detox Oil gibi ürünler bulunmaktadır.

Caudalie Vineactiv Serisi içerisinde farklı ürünler bulunduran bir seridir. Her ürün farklı kullanım şekillerine sahiptir. Ürünleri kullanmadan önce cilt tipiniz sizin için önmeli bir belirleyicidir. Nasıl bir cilt tipine sahip olduğunuzu bilmeniz daha doğru ürünler bulmanıza sahip olur. Doğru ürünler kullanma ürünlerden maksimum derecede fayda elde etmenize yardımcı olur.

Caudalie Vineactiv serisi içerisinde bulunan ve en çok kullanılan ürünlerinden biri olan serumları kullanırken Nemlendiricinizden önce sabah ve akşam yüze, boyuna ve dekolte bölgesine uygulayarak kullanın. Caudalie Vineactiv serisi içerisinde bulunan ve en çok kullanılan ürünlerden biri olan nemlendiricileri kullanırken sabah ve akşamları yüze ve boyuna, kendi başınıza veya serumunuzdan sonra uygulayın.

Caudalie Vineactiv Genel Özellikleri:

Koruyucu Bir Yapıya Sahiptir: Hem düzeltici hem de koruyucu olan güçlü formülü ile cilt üzerinde biriken kirletici parçacıkların miktarını sınırlar, oksidatif stresin neden olduğu ilk yaşlanma belirtilerini gözle görülür bir şekilde azaltmaya da yardımcı olur.

Antioksidan Etkiye Sahiptir: Antioksidan polifenollerle dolu olan Vine [Activ] Serum konsantre serum, cildin agresif faktörlerden (kirlilik, stres vb.) Günlük olarak korunmasına yardımcı olur, kırışıklıkları gözle görülür şekilde düzeltir ve cilde yeni bir parlaklık kazandırır.

Gözle Görülür Derecede Etki Sağlar: Kırışıkları ve ince çizgileri azaltmaya ve gözle görülür derecede etki sağlamaya yardımcı olur. Daha aydınlık ve parlak bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Nereden Alabilirim?

Caudalie Vineactiv ürünlerini satın almak istiyorsanız, https://www.narecza.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Caudalie Vineactiv ürünlerine içeriğine ve özelliklerine bakarak almanız ürünlerden maksimum derecede fayda sağlamanıza yardımcı olur. Merak ettiğiniz tüm sorulara ve ürünler hakkında öğrenmek istediklerinize de siteden kolaylıkla ulaşarak inceleme yapabilirsiniz ve ürünleri satın alabilirsiniz.

Caudalie Vinactiv

Caudalie VinopureCaudalie Vineactiv Kurulduğu günden bu zamana kadar yaptığı yenilikler ile mutlu müşteriler oluşturmayı hedefleyen bir markadır. Doğadan gelen içerikleri kullanan ve harika ürünler oluşturmaya çalışan bir markadır. İçerisinde bitkisel özler ve asma özleri bulunur. Cildinizin daha canlı ve aydınlık olması için etkili ürünler üretmeye devam eder. Caudalie Vineactiv Serisi de doğal özler içeren serilerden biridir. Cildin dış etkenlere karşı daha güçlü hale gelmesini sağlayan ürünlerden oluşmaktadır. Ciltte oluşan lekelerin azaltılmasına yardımcı olmayı hedefler. Seri içerisinde Glow-activating Anti-wrinkle Serum, 3-in-1 Moisturizer, Energizing and Smoothing Eye Cream, Vine[Activ] Overnight Detox Oil gibi ürünler bulunmaktadır. Caudalie Vineactiv Serisi içerisinde farklı ürünler bulunduran bir seridir. Her ürün farklı kullanım şekillerine sahiptir. Ürünleri kullanmadan önce cilt tipiniz sizin için önmeli bir belirleyicidir. Nasıl bir cilt tipine sahip olduğunuzu bilmeniz daha doğru ürünler bulmanıza sahip olur. Doğru ürünler kullanma ürünlerden maksimum derecede fayda elde etmenize yardımcı olur. Caudalie Vineactiv serisi içerisinde bulunan ve en çok kullanılan ürünlerinden biri olan serumları kullanırken Nemlendiricinizden önce sabah ve akşam yüze, boyuna ve dekolte bölgesine uygulayarak kullanın. Caudalie Vineactiv serisi içerisinde bulunan ve en çok kullanılan ürünlerden biri olan nemlendiricileri kullanırken sabah ve akşamları yüze ve boyuna, kendi başınıza veya serumunuzdan sonra uygulayın. Caudalie Vineactiv Genel Özellikleri: Koruyucu Bir Yapıya Sahiptir: Hem düzeltici hem de koruyucu olan güçlü formülü ile cilt üzerinde biriken kirletici parçacıkların miktarını sınırlar, oksidatif stresin neden olduğu ilk yaşlanma belirtilerini gözle görülür bir şekilde azaltmaya da yardımcı olur. Antioksidan Etkiye Sahiptir: Antioksidan polifenollerle dolu olan Vine [Activ] Serum konsantre serum, cildin agresif faktörlerden (kirlilik, stres vb.) Günlük olarak korunmasına yardımcı olur, kırışıklıkları gözle görülür şekilde düzeltir ve cilde yeni bir parlaklık kazandırır. Gözle Görülür Derecede Etki Sağlar: Kırışıkları ve ince çizgileri azaltmaya ve gözle görülür derecede etki sağlamaya yardımcı olur. Daha aydınlık ve parlak bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Nereden Alabilirim? Caudalie Vineactiv ürünlerini satın almak istiyorsanız, https://www.narecza.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Caudalie Vineactiv ürünlerine içeriğine ve özelliklerine bakarak almanız ürünlerden maksimum derecede fayda sağlamanıza yardımcı olur. Merak ettiğiniz tüm sorulara ve ürünler hakkında öğrenmek istediklerinize de siteden kolaylıkla ulaşarak inceleme yapabilirsiniz ve ürünleri satın alabilirsiniz.

Caudalie Premier Cru
Sıralama seçin
%25
Kargo
Bedava
%25
230,00 TL
172,50 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
290,00 TL
217,50 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
210,00 TL
157,50 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
250,00 TL
187,50 TL
Kargo
Bedava
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı