x
sadsad x
asdasd
-%25
Bioderma Photoderm Max Tinted Cream 40 ml SPF50 Güneş Koruyucu

Bioderma Photoderm Max Tinted Cream 40 ml SPF50 Güneş Koruyucu

Daha fazla Bioderma ürünü
Barkod: 3401561197425
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
89,50 TL
67,13 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Bioderma
Ürün Serisi : Güneş Kremleri
Boyut : 40 ml
Güncelleme Tarihi : 04.10.2018 - Perşembe
Özet Bilgi : Akışkan kıvamıyla kolay kullanım sağlayan ürün güneşin zararlı etkilerine karşı maksimum koruma sağlar. Sağlıklı bir bronzlaşmaya yardımcı olurken cildi besleyerek korur, cilt bariyerlerini güçlendirir. Cilt elastikiyetinim destekleyerek hücrede hasar oluşum riskinin minimize edilmesine yardımcı olur.
Bioderma Ultra Akışkan Renkli Güneş Kremi SPF 50+ 40ml (Açık Renk)

Cildinizin uzun süre güneş altında kalması nedeniyle güneşin ultraviyole A ve B ışınlarının deri hücrelerini yakar ve hasara uğratır. Aşırı maruz kalma derinin alt tabakalarındaki elastin ve kollajen liflerin yapısını bozarak cildin erken yaşlanmasına, esnekliğinin azalmasına, kırılgan ve kolay etkilenir olmasına neden olur. Ciltte oluşan bu nem kaybı kuruluğa ve erken yaşlanmaya sebebiyet verir.

Güneşin tüm bu olumsuz etkileri açık tene sahip olan bireylerde daha yoğun yaşanmaktadır. Bioderma Ultra Akışkan Renkli Güneş Kremi açık tenli cilde sahip olanlar için üstün güneş koruması sağlar.

Bioderma Ultra Akışkan Renkli Güneş Kremi SPF 50+ 40ml (Açık Renk) Özellikleri

Güneşe karşı çok hassas, karma ve yağlı ciltler için yüksek faktörlü güneş kremidir. Özellikle çilli ve solgun ciltler için ideal koruma sağlar. Maksimum anti UVB etkisi ve benzersiz UVA önleyici performansıyla güneş yanıklarına karşı güvenli koruma sağlanmasında rol oynar.

Özel patentli Hücresel Bioprotection® patenti formülü cilt hücreleri için optimum koruma sağlanmasına yardımcı olur ve hücresel hasar riskinin azaltılmasına destek olur. Güneşe karşı toleransın azlığı sonucu oluşan reaksiyonların ve güneş kaynaklı erken yaşlanma etkilerinin önlenmesine yardımcıdır. Ultra hafif ve renksiz dokusu geride yağlı bir tabaka ve beyaz izler bırakmaz. Bioderma Ultra Akışkan Renkli Güneş Kremi, açık renkli dokusu sayesinde cilt tonunu eşitlemeye ve cilt pürüzlerini örtmeye yardımcı olur.

Bioderma Ultra Akışkan Renkli Güneş Kremi SPF 50+ 40ml (Açık Renk) Kullanım

Kullanmadan önce kutu iyice çalkalayınız. Güneşe çıkmadan önce yüz bölgesine bolca ve eşit bir şekilde uygulayınız Sıklıkla ve özellikle yüzmeden ve spordan sonra tekrar uygulanmalıdır. Gözlere direkt temas ettirmeyiniz. İnce uçlu tüp formatı sayesinde kolay uygulama sağlar.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.