sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Avent

Avent doğum sonrası anne ve bebeklerin ihtiyaçlarına yönelik ürünler geliştiren bir markadır. Doğumdan sonra her anne bebeğinin bakımı için sağlıklı ürünler kullanmak ister ve bebek bakımı konusundaki ürünlere yönelir. Ancak bu ürünlerin seçiminde son derece hassas olunması gerekmektedir. Bebeğin hijyenik ve pratik ürünler kullanılarak büyütülmesi ve annenin doğum sonrasında ihtiyaç duyduğu ürünlerin güvenilir olması, bebek bakımındaki bu hassas dönemde özel olarak geliştirilen ürünlere yönelen anne sayısını her geçen gün arttırmaktadır. Eğer siz de kendiniz ve bebeğiniz için sorunsuz ve sağlıklı ürünler kullanarak bu dönemi geçirmek istiyorsanız Avent markasını güvenle tercih edebilirsiniz.

Avent’in en çok satılan ürünlerinin başında elektrikli göğüs pompası gelmektedir. Son derece konforlu ve rahat olan bu ürün dik oturduğunuzda bile sütün biberona akmasını sağlayar. Süt akışını sağlamak için 3 ayarı bulunmaktadır. Aynı zamanda masaj başlığı da bulunan bu ürün kullanım esnasında cildinizi rahatlatır, süt akışı için uyarıcı bir etki sağlar. Anne göğsüne benzer şekilde tasarlanmış emzik, bebeklerin biberonla beslenmesine yardımcı olacak bir işleve sahiptir. Avent elektrikli göğüs pompası, kolayca tutulabilen ve yerleştirilebilen kompakt tasarımıyla, kolayca taşınabilen ve montajlanabilen kullanışlı bir üründür.

Göğüs pompasıyla uyumlu olan ve daha büyük göğüs uçları olan anneler için tasarlanan büyük masaj başlığı, göğüs ucu masaj başlığına tam olarak oturmayan annelerin daha rahat süt sağması için tercih etmesi gereken bir ek üründür. Bunun dışında sıcak ve sabunlu suda kolayca temizleyebileceğiniz, doğal malzemelerden üretilen ve dematolojik olarak test edilmiş bir ürün olan Avent Niplitte, içe dönük göğüs uçlarını düzelterek emzirmayi kolaylaştırır. Giysi altına da yerleştirilerek kolayca kullanılabilen bu ürün, içe dönük göğüs uçlarını vakum benzeri bir sistemle düzeltir.

Anne sütü saklamak için de benzersiz tasarımları bulunan Avent, sütün doğal ve hijyenik bir şekilde saklanabilmesi için sterilize edilmiş tek kullanımlık poşetler üretmiştir. Bu poşetlere dolduracağınız sütü, derin dondurucu ya da buzdolabında güvenle saklayabilirsiniz. Üründe sçift fermuar bulunduğundan kesinlikle sızdırma yapmaz. Eğer sütü saklamak için kullanacağınız ürünün göğüs pompaları ve emzikle uyumlu olması gerektiğini düşünüyorsanız Avent anne sütü kaplarını da tercih edebilirsiniz. Özellikle taşıma ve saklama için ideal olan bu kaplar, hareket halindeyken dahi asla sızdırmayan ve yerden tasarruf sağlayan bir tasarımla üretilmişlerdir.

 Avent ayrıca tüm annelerin kullanılabileceği vücut bakım ürünleri de üretmektedir. Annenin vücudunda oluşan baskı ve nem kaybı nedeniyle ortaya çıkabilecek çatlaklara karşı kullanabileceğiniz, Avent Anne Nemlendirici Çatlak Önleyici Krem, hafif yağlı formülü ve sprey şeklinde tasarımıyla vücudun her bölgesine güvenle kullanılabilir. Yine çatlak oluşumunu engellemeye yardımcı olan ve cilde elastikiyetiyle birlikte kaybettiği nemi de kazandıran Anne Etkin Vücut Bakım Kremi, özellikle gerilen ve kaşınan göbek bölgesindeki çatlaklar için güvenle kullanılabilen yağsız bir üründür. Hem doğum öncesinde hem de sonrasında kullanılabilen Anne Rahatlatıcı banyo ve Duş Esansı ise, dermatolojik testlerlden geçmiş bir üründür. Vu ürün vücudu rahatlatarak pürüzsüzleştirir, cilde ipeksi bir yumuşaklık kazandırır.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.