sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Vichy PureteThermale

Vichy, Fransız dermo-kozmetik markasıdır. Doğanın gücünden yararlanarak geliştirdiği ürünleri ile pek çok kullanıcının gönlünü kazanmıştır. Adını ve gücünü Fransa’nın merkezindeki Auvergne bölgesinde yer alan Vichy şehrindeki Vichy termal suyundan almaktadır. Marka geliştirdiği tüm ürünlerinde bu suyu kullanır. Vichy termal suyunun içeriğinde 15 mineral yer almaktadır. Demir, Potasyum, Kalsiyum, Manganez Florin, Lityum, Bromvb. mineralleri içerir. Bu birbirinden güçlü mineraller; cildinizi güçlendirmeye, cildinizi korumaya, yatıştırmaya yardım eder.

Vichy, cilt bakımı serilerinin yanı sıra saç bakımı, güneş bakımı, makyaj ürünleri gibi farklı kategorilerde de ürünler geliştirmektedir. Vichy Purete Thermale serisi; cildinizi temizlemeye odaklanan bir seridir. Makyaj, yağ ve kir gibi kalıntıları temizlemeye yardımcı olan ürünler sunar. Cildinizi derin ve etkili bir şekilde temizlemenize destek verir. Sağlıklı bir şekilde cildinizin temizlenmesine, korunmasına ve nemlenmesine yardım eder. Seride 6 adet ürün bulunmaktadır.

Vichy Purete Thermale Solution Micellaire ML 3'ü 1 Arada Miseller Solüsyon; hassas cilt tiplerine uygun misel solüsyondur. Yüz bölgesinin yanı sıra göz bölgesinde de kullanıma uygundur. Suya dayanıklı makyajın bile ovalamadan cildinizden arınmasına yardım eder. Cildinizde gerginlik ya da rahatsızlık gibi durumlara neden olmaz.

Vichy Purete Thermale Demaquillant Integral 3'ü 1 Arada Temizleyici; süt, losyon ve göz makyaj temizleyicisidir. Hassas cilt tipleri için de uygundur.

Vichy Purete Thermale Cleansing Foam Temizleyici Köpük; cildi temizlemeye yardım eder. Cildin tazelenmesine destek olur. Köpük formunda sunulan ürün cildinizi temizleyerek cildinizin ışıldamasına yardım eder. Hassas cilt tipleri için de uygundur.

Vichy Purete Thermale Demaquillant Waterproof Eye; hassas göz çevresine sahip olan kişiler için geliştirilmiştir. Çift fazlı bir üründür. Göz makyajının kolay bir şekilde temizlenmesine destek verir. Bazı temizleyiciler göz makyajını temizlerken kirpik kaybı yaşanmasına neden olur. Ürün bu konuda sorun yaşamadan temizlik sağlamanıza yardım eder. Kontakt lens kullananlar için de uygundur.

Vichy Purete Thermale Fresh Cleansing Gel Canlandırıcı Temizleme Jeli; hassas cilt tiplerinde kullanımına uygun olan bir temizleyici jeldir. Cildinizde biriken yağ ve kir gibi kalıntıların cildinizden arınmasına yardım eder. Sebum açısından cildin dengelenmesine destek verir. Cildi arındırırken kuruma gibi durumlara neden olmaz.

Vichy Purete Thermale Perfecting Toner Hassas Ciltler İçin Tonik; hassas, normal ve karma cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Temizleme işleminden sonra kullanılması gereken bir üründür. Temizleme işlemenin tamamlanmasına, cildin tazelenmesine yardım eder. Cildi nemlendirme adımına hazırlar. Alkolsüzdür ve antioksidan E vitamini ile nemlendirici gliserin içerir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı