sadsad x
asdasd

Görünüm: 3 4
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Coppertone

Coppertone güneş ürünleri sizleri güneşin zararlı tüm etkilerinden korumak için geliştirilmiştir. Koruma sağlamasının yanı sıra, içeriğindeki Hypoallergenic bileşenlerle ve yüksek UVA/UVB koruma özelliği sayesinde alerjik reaksiyon oluşmasını da engeller. Cilt tarafından hızlıca emilen formülasyonu ile güneşe çıkmadan önce sürülmesi halinde hızlı bir şekilde absorbe edilir ve koruyucu bir kalkan halini alır. Sadece zararlı ışınlarına karşı geliştirilen ürün, yararlı etkilerden yararlanılmasını etkilememektedir.

Coppertone Güneş Koruyucuları, yüksek koruma özelliği ile cilde hızlı etki eder ve koruma özelliğini anında aktifleştirir. Suya dayanıklı formülü ile uzun süre bu etkisini koruyor. Piyasada alanındaki en iyi marka olan Coppertone Güneş Koruyucuları kendine rakip bulma konusunda sıkıntı çekiyor. Marka için memnuniyet verici olan bu durum sahip olduğu avantajları ile tüketicilerine yüksek kalitede hizmet sunuyor. Coppertone güneş ürünleri, yapılan bilimsel araştırmalar ve dermatolojik testlerle dünyada güven kazanmış bir markadır. Tüketicilerin yoğun olarak talep ettiği bu ürünler, Homosalate bileşenleriyle su ile temas etse bile koruyuculuğunu devam ettirmektedir.

UV ışınlarına karşı koruma sağlamaktadır. Güneşin zararlı ışınlarına karşı kalkan görevi gören ürünleri açık havada serbestçe gezilebilmesini sağlar. Octocrylene maddesi ise içeriğinde %10 oranında bulunur. Tam koruma sağlamak için Coppertone güneş ürünleri gönül rahatlığı ile kullanılır. Tatil zamanında, vücutta meydana gelen yanıklara, kızarıklıklara, lekelenmelere maruz kalmadan önce kullanılması önerilen Coppertone ürünleri, özellikle bronzlaşırken, alerjik reaksiyonlara maruz kalmamak için güneşin yararlı etkilerinden faydalanmak için kullanılmaktadır.

Coppertone Güneş Sonrası Losyon: Güneş sonrası ciltte oluşan kuruluk ve kızarıklık gibi problemlerin giderilmesini sağlar. Coppertone Güneş Sonrası Losyon yağsıziçeriğe sahiptir, nemlendirici özelliği vardır ve suya dayanıklıdır. Vücut ve yüz için formüle edilmiştir. Losyon uygulaması sonrası cildin elastikiyetini arttırır. Ürün parfümsüz ve doğaldır. Gözenekleri tıkamadan işlem görür.

Coppertone Forte Plus SPF 50+ : Ürün cildin nemlenerek korunmasını sağlar. Besler ve rahatlatır. Havadaki serbest radikallerin, güneşin zararlı ışınlarını ve güneş ışınlarının neden olduğu yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırır. İçeriğindeki; Gliserin, Provitamin B5, Üzüm Çekirdeği Ekstresi, Vitamin E tam koruma sağlar.

Coppertone Forte Güneş Kremi SPF 50: Koruyucu krem cildi zararlı ışınlara karşı korur ve besler. Ortaya çıkan yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırma konusunda yardımcı olur. Cildi nemlendirir ve rahatlatır.

Coppertone Çocuk Losyonu SPF 50: Çocukların hassas ciltlerini güneşe karşı korur. Yüksek nemlendirme ve dış etkenlere karşı kullanılır.

Coppertone Bebek Güneş Losyonu SPF 50: Bebeklerin hassas ciltlerini güneşe karşı korur. Yüksek nemlendirme ve dış etkenlere karşı kullanılır.

Görüldüğü gibi Coppertone ürünleri ile tam korumayı sağlayabilirsiniz. Güneşin zararlı etkilerinden korunarak yazın tadını çıkarabilirsiniz. Yaz aylarının keyfini Coppertone ile çıkarabilirsiniz.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.