Thea Pharma Markanın tüm ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Thealoz Duo Göz Damlası 10 ML

Ürün Kodu: T25769
Barkod: 3662042002458
 • Göz damlası
 • Gözlerdeki kuruluğun giderilmesine yardımcı olur
 • Hyaluronik asit içerir
 • İlaç değildir
 • 10 ml
SATIŞ FİYATI
146,34 TL
SATIŞ FİYATI
146,34 TL
HAVALE FİYATI
143,41 TL
HAVALE FİYATI
143,41 TL
Bu Ürüne Ait Avantajlı Sepetler
 • ÜRÜN BİLGİLERİ
 • Ödeme Seçenekleri
 • Thealoz Duo Göz Damlası Nedir?

  Thealoz Duo göz damlası, kuru göz rahatsızlıklarında kullanılması önerilen bir bakım solüsyonudur. Kuru göz rahatsızlıkları üzerine geliştirilen ürün içeriğiyle alanının öne çıkan göz damlaları arasında yer alır. Thealoz Duo’nun içeriğinde bulunan hyalüronik asit gözlerin nemlenmesinde aktif olarak rol oynar. Trehaloz maddesi ise normal göz sağlığının strese karşı korunmasında görev alır. Kuru göz problemleriyle mücadelede Thealoz Duo göz damlası 10 ml ürününü tercih edebilirsiniz. Markanın beyanına göre klinik çalışmalar ürünün gözyaşı filmini en az 4 saat boyunca arttırma etkisine sahip. Bununla birlikte uluslararası alanda da kuru göz sorununun giderilmesinde ürünün içeriğinin oldukça etkili olduğu kabul ediliyor. Thealoz Duo Gel göz damlasını tercih ederek göz bakımınızı güçlendirebilirsiniz.

  thealoz.png (83 KB)
  thealoz.png (83 KB)

  Thealoz Duo Göz Damlası Nasıl Kullanılır?

  Thealoz Duo göz damlası filtre kartuşu, filtre zarı ve ergonomik yapıya sahip olan şişesiyle pratik kullanım sunuyor. Ürünün içerisinde 300 seferlik steril damla bulunuyor. Markanın önerisine göre kuru göz probleminin şiddetine oranla ürünün kullanım sıklığını ayarlayabilirsiniz. Thealoz Duo göz damlası yan etkileriyle karı karşıya kalmamak için kullanım öncesinde doktorunuza danışmanızda fayda var. Böylece ürünün göz yapınıza uygun olup olmadığını da netleştirebilirsiniz.

  Marka Hakkında

  The Pharma markası göz sağlığı alanında farklı ürünleriyle biliniyor. 150 yıllık köklü bir geçmişi bulunan markanın göz sağlığı alanında sunduğu ürünlerle 70 ülkede faaliyet gösteriyor. Markanın göz sağlığı üzerine sunduğu ürünler arasında gıda takviyesi, göz damlası ve temizleme jeli seçenekleri bulunuyor. Markanın göz bakımında ihtiyacınız olabilecek diğer sağlık ürünleri için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  %15
  İNDİRİM
  PİYASA FİYATI
  172,16 TL
 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.