x
sadsad x
asdasd
-%20
SkinCeuticals Retinol 0.5 30 ml Gece Bakımı

SkinCeuticals Retinol 0.5 30 ml Gece Bakımı

Daha fazla SkinCeuticals ürünü
Barkod: 883140024705
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
399,00 TL
319,20 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : SkinCeuticals
Ürün Serisi : Anti Aging ve Kırışıklık Ürünleri
Güncelleme Tarihi : 10.07.2017 - Pazartesi
Boyut : 150 ml
Özet Bilgi : Hassas ciltlerde dahil tüm ciltlerde görülen kırışıklık, lekelenme ve ince çizgilerin görünümü hafifletmek için kullanılır. Genişlemiş gözenekleri sıkılaştırarak pürüzsüz bir cilde kavuşturur. Lekeleri gözle görülür şekilde azaltarak aydınlık ve taze bir cilt sağlar. Kırışıklıları, lekeleri ve ince çizgileri azaltırken tekrar oluşmasına izin vermez. Geceleri temiz cildinize uygulama yapınız.
SkinCeuticals Retinol 0.5 30 ml

Yaş ilerlemesi, güneş ve çevresel etkilerin neden olduğu kırışıklıklar, ince çizgiler ve lekeler görülür. Bu sorunları gözle görülür şekilde azaltmaya yardımcı olur. Anti-aging tedavi hassas ciltleri düşünerek formüle edilmiştir. Hafif yapısı retinol ürünlerinde alışıla gelmiş olmayan şekilde cildi iyileştirir. SkinCeuticals Retinol0.5 30 ml hücre yenilenmesini ve kollajen üretimini teşvik eden retinolün yüksek miktarda cilde uygulanmasını sağlar. Yaşlanma önleyici bu ürün kırışıklıları ve ince çizgileri azaltırken aynı zamanda bir daha oluşmasına izin vermez. Bisbanol tahrişi en aza indirerek cildi rahatlatır. Lekeleri azaltır, lekelenmeyi önler ve gözenekleri sıkılaştırır.

SkinCeuticals Retinol 0.5 30 ml Özellikleri

İçeriğinde Saf retinol içerir. Bu içeriği ile cilde temas eden serbest radikalleri giderir ve oluşmasına engel olur. Ayrıca yaşlanma belirtilerini azaltır ve oluşmasına izin vermez. İnce çizgilerin, kırışıklıkların, lekelerin ve geniş gözeneklerin azalmasına yardımcı olur. Gözenekleri sıkılaştırarak pürüzsüz bir görünüm sunar. Cilt tonu bozukluğunu dengeleyerek cilde aydınlık bir görünüm kazandırır. Bu sorunların yanında cildin tahrişe uğramasını en aza indirir. Gözenekleri tıkamadan bakım yapar. Komedojenik olmadığı için hassas ciltlerde dahil tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Ciltte kollajen üreterek hücre yenilenmesine yardımcı olur. Gözenek boyutunu en aza indirir ve lekeleri azaltarak canlı bir görünüm sunar. Akne tedavisinde iyileştirmeye yönelik önemli araştırmalara sahiptir.

Cilde Etkisi: Yaş ilerledikçe ve hasar gördükçe kollajen üretimi azalır. Bu azalma ciltte kırışıklılara ve ince çizgilere neden olur. Bu ürün ile kollajen üretimini arttırarak yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırır. İçeriğindeki Bisabolol papatya ile cildi sakinleştirir ve yatıştırır. Geleneksel kapsüllenme teknolojisi kullana ürünlerin aksine Retinol 0.5 yenilikçi dağıtım sistemi aktif bileşenleri ile yakalar ve dengelerken potansiyelini korur.

Uygulanan Bölge: Yüz bölgesine uygulanmaktadır.

Kullanım Şekli: Daha önceden retinol ürünü kullanmadıysanız haftada 2 kere sınırlandırarak uygulayın. Ardından her gece diğer günlere göre kademeli olarak uygulamayı arttırın. Uygulamadan önce cildinizi derinlemesine temizleyiniz. Tıkalı gözeneklere hiç bir ürün etkili sonuç vermez.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Geceleri kullanabilirsiniz. Uygulama sonrası nemlendirici kullanmak isterseniz 30 dakika bekledikten sonra sürünüz.

Not: Göz çevrenize uygulama yapmayınız.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.