Skinceuticals Markanın tüm ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Skinceuticals Blemish Age Defence Serum 30 ML Kırışıklık Karşıtı Serum

Ürün Kodu: 15415
Barkod: 635494391206
 • Çift etkili serum
 • Kırışıklık ve ince çizgi karşıtı
 • Sebum üretimini dengeler
 • Cilt eşitsizliğini giderir
 • AHA + BHA içerikli
 • Premium Ürün
SATIŞ FİYATI
2.080,00 TL
SATIŞ FİYATI
2.080,00 TL
HAVALE FİYATI
2.038,40 TL
HAVALE FİYATI
2.038,40 TL
ÜCRETSİZ KARGO
skinceuticals.png (7 KB)
Skinceuticals Siparişinize
Seçeceğiniz 15 ML Serum HEDİYE

*4500 TL'lik Skinceuticals Siparişlerinizde Geçerlidir.
skinceuticals.png (7 KB)
Skinceuticals Siparişinize
Seçeceğiniz 15 ML Serum HEDİYE

*4500 TL'lik Skinceuticals Siparişlerinizde Geçerlidir.
400 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
400 TL altı siparişlerde 35 TL kargo bedeli yansır.
Kapıda Ödeme Nakit Seçeneği
30 TL fark ile kapıda nakit ödeme yapabilirsiniz.
Yurtiçi Kargo İle Gönderim
Vermiş olduğunuz tüm siparişler Yurtiçi Kargo ile gönderilir.
Bu Ürüne Ait Avantajlı Sepetler
 • ÜRÜN BİLGİLERİ
 • Ödeme Seçenekleri
 • Skinceuticals Blemish Age Defence Özellikleri

  Blemish Age Defence Skinceuticals markası tarafından üretilen bir yüz bakımı ürünü. Yaşlanma karşıtı (anti aging) bir ürün olarak bilinen Skinceuticals Blemish Age Defence kırışıklık ve ince çizgi karşıtı şeklinde tanıtılıyor. Salisilik asit, diyoik asit içeren bir formüle sahip olan Skinceuticals Blemish + Age Defence yaşlanma karşıtı ürünleri, daha ışıltılı bir cilt görünümünü desteklemeyi amaçlıyor. Tüm bunlara ek olarak Blemish Age Defence serum ürünü hakkında marka tarafından aktarılan bilgilere göre: 42 kişi ile 8 haftalık bir klinik çalışmada Blemish + Age Defense serum kırışıklık ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olmuştur. Bunlar tabii ki düzenli kullanım ile ortaya çıkan sonuçlar. Örneğin, kırışıklık ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya 4 haftalık kullanım sonrasında yardımcı olduğu tespit edilmiştir. Blemish Age Defence yaşlanma karşıtı ürünlerinin ana içerikleri ise şu şekilde: Dioik asit, LHA (kaproloil salisilik asit), salisilik asit, glikolik asit ve sitrik asit.

  Skinceuticals Blemish Age Defence Ne İşe Yarar?

  Skinceuticals Blemish + Age Defence serum 30 ml ürünleri, daha ışıltılı bir cilt görünümünü destekliyor. Yaşlanma karşıtı ürün grubunda değerlendirilen bu ürünler, ciltteki fazla sebumla savaşırken kırışıklık karşıtı olarak da tanıtılıyor. Ek olarak gözenek görünümüne yardımcı olduğu, cilt tonu eşitsizliği görünümünü azalttığı da yine markanın resmî web sitesinde ürüne dair paylaştığı bilgiler arasında. Yine üretici tarafından aktarılan "Görülür Sonuçlar" ise şu şekilde: 42 kişi ile yapılan 8 haftalık bir klinik çalışmada, Blemish + Age Defense serum ile 56 gün sonunda kusurların iz görünümünü ve 4 haftalık kullanım sonrasında ise kırışıklık ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olduğu tespit edilmiştir.

  Skinceuticals
  skinceuticals

  Nasıl Kullanılır?

  Skinceuticals Blemish Age Defence serumları, günlük kullanıma uygun bir yaşlanma karşıtı ürün. Ürünün vücuttaki uygulama alanları ise yüz, boyun ve dekolte bölgesidir. Günde bir ya da iki kere, 4 - 6 damla halinde yüze, boyuna ve dekolteye uygulayabilirsiniz. Kullanırken göz ile temastan mutlaka kaçının. Ayrıca ürünü, çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza etmeniz de önemli.

  Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Ürünü kullanırken, önerilen günlük kullanım dozunu aşmayın. Bu günlük kullanım dozu ise: Günde bir ya da iki kere, 4 - 6 damla halinde yüze, boyuna ve dekolteye uygulanabilmesi şeklinde. Kullanırken damlaların gözünüz ile temas etmesinden mutlaka kaçının. Ürünün, tüm cilt tiplerine uygun olmadığı için, size hitap edip etmediğini de öğrenmeniz gerekiyor. Skinceuticals Blemish Age Defence kullananlar tarafından yapılan geri bildirimler ve markanın ürün özelinde paylaştığı bilgileri de takip edebilirsiniz.

  Hangi Cilt Tipine Uygun?

  Skinceuticals Blemish + Age Defence serum bir yüz bakımı ürünü olup yaşlanma karşıtı kategorisinde sınıflandırılıyor. Bu açıdan ürünü kullanmadan önce hekim ve uzmanların direktiflerini referans almanız gerekebilir. Aynı ürüne birbirinden değişik cilt tipleri farklı reaksiyonlar gösterebiliyor. Bunun önüne geçmek için yapabileceğiniz ilk iş uzmanlara görünmek ve onların yönlendirmeleri doğrultusunda hareket etmek olabilir. Ürün, yağlı ve karma cilt tipleri için uygun bir yüz bakım ürünü. Cilt durumları olarak ise: Yaşlanma, akneye eğilim gösterebilen ciltler belirtiliyor. Dilerseniz, Cilt Tipine Göre sayfamızdan da uygun / alternatif ürünle bulabilirsiniz.

  Skinceuticals Hakkında

  Skinceuticals markası, bilim insanı, Dr. Sheldon Pinnell tarafından 1994 yılında kurulmuştur. Skinceuticals ürünleri de bugün eczaneler, dermatologlar, estetik cerrahlar, medikal spalar ve premium spalar aracılığıyla 25 ülkede satışa sunulmakta. Antioksidanlar, güneş korumaları, düzeltici kremler, düzeltici serumlar, göz bakımı, maskeler, temizleyiciler, tonikler, nemlendiriciler, hyalüronik asit serumları ve glikolik asit markanın ürün yelpazesinde görebilecekleriniz arasında.

  %20
  İNDİRİM
  PİYASA FİYATI
  2.600,00 TL
  ÜCRETSİZ KARGO
 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.