sadsad x
asdasd

 

Sıralama seçin
%15
Kargo
Bedava
%15
299,00 TL
254,15 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
299,00 TL
254,15 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
399,00 TL
339,15 TL
Kargo
Bedava
%10
Kargo
Bedava
%10
349,00 TL
314,10 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
349,00 TL
296,65 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
299,00 TL
254,15 TL
Kargo
Bedava
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Skinceuticals Güneş Kremleri

Güneşin zararlı ışınlarının etkisinden korunurken Skinceuticals markası ile tanışmanız cildinize yepyeni bir başlangıç yapmak için fırsat tanımasına yardımcı olacaktır. Skinceuticals güneş kremleri cildinizin tipine ve durumuna göre farklı içeriklerde formülize edilmiştir. Bu nedenle cildini iyi tanıyan kişilerin kullanması sonucunda oldukça faydalı bir ürün haline gelecektir. Hem cildi besleyip hem de güneşin ortaya çıkarmış olduğu zararlı ışınlardan cildi koruyacaktır. 30 – 40 ve 50 faktör olarak bronzluk derecesine göre ve cilt tipine göre farklılık gösteren güneş kremleri ile vücudunuz artık güneşin zararlı ışınlarından daha güvenli bir yerde olacaktır.

Güneş insan sağlığı için içermiş olduğu vitamin ve mineraller ile oldukça önemli bir ısı aracıdır. Sağlamış olduğu D vitamini, hem kemik gelişimini destekleyici hem de vücudun kendini onarıcı yapısının sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Bununla beraber zararlı ışınları da kanserojen maddeler içermesi nedeni ile oldukça sağlığa zararsızdır. Bu noktada güneşin yararlı minerallerinin emilmesi ve zararlı ışınlarından korunması amacı ile karşımıza Skinceuticals güneş kremleri çıkmaktadır. Kullanılan cilde yüzde yüz oranda etki sağlaması onu güneş kremleri markasının en önde gelen isimlerinden biri yapmıştır.

Bu nedenle günümüzde en çok tercih edilen güneş kremi markası olan Skinceuticals sayesinde vücudumuz kendini onarıcı yapısı ile yenilenmektedir. Koruma faktörlerinin dengesi sayesinde vücut güneş ışını emilimini istenilen düzeyde gerçekleştirmektedir. UVA ışınlarının zararları günümüzde yeterince bilinmektedir. Bu zararlı ışınların etkisinden kurtulmak amacı ile ihtiyacınız olan tüm bileşenler Skinceuticals güneş kremleri içerisinde bir araya getirilmiştir. Zararlı ışınlardan koruması, cildin de doğal dengesinde kalmasına yardımcı olmaktadır. Kuru ciltler için oldukça güven verici nemlendirici olarak da kullanılmaktadır. Karma ciltler için ise, cildin nem dengesini ortada tutmaya yarayacak güçlü bir etkisi görülmektedir. Kuru ciltler, karma ciltler, yağlı ciltler ve normal ciltler olmak üzere bütün cilt tiplerine uyumlu etkileri görülmektedir. İçerisinde paraben bulunmaz. Antialerjiktir ve vücudun olumsuz reaksiyon göstermesine karşı da önlem alınmıştır. Cilt üzerinde herhangi bir kızarıklık, tahriş, sivilce vb. durum yaratmaz. Son derece güvenli ve etkilidir.

İçerdiği farklılıklar nedeni ile suya dayanıklı formda, kapatıcılık formunda ve cilt tipine göre farklılıklar gösteren Skinceuticals güneş kremleri mevcuttur. Kendi cildinize en uygun özellikteki Skinceuticals güneş kremlerini seçmek için sizler de www.narecza.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı