Primabella Bulantı Bilekliği Çeşitleri

 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin.
PrimaBella sayfasında toplam 1 ürün görüntüleniyor.
PrimaBella Bulantı Saati
Stokta Yok
PrimaBella - PrimaBella Bulantı Saati
PrimaBella - PrimaBella Bulantı Saati
  • Bulantı saati
  • Mide bulantılarını önler
  • Kusmayı azaltır
  • Bileğe takılır
  • 120 saat kullanım ömrü
(0) Yorum
PrimaBella Bulantı Saati
148,79 TL

PrimaBella

Hamilelik döneminde keyfinizi kaçıran bulantılara PrimaBella ile son verebilirsiniz. Harici bir ürün içmenize gerek kalmadan yalnızca bulantı saatini takarak bu sorundan kurtulabilmeniz mümkün. Cihaz, iç kısmından yayılan titreşimlerle sinirlerinizi uyarıyor ve bulantı hissini hafifletmeye yardımcı oluyor. Son derece pratik bir kullanıma sahip olan bu ürün sayesinde siz de bebeğinizi beklerken hamilelik döneminizi çok daha rahat geçirebilirsiniz. PrimaBella bulantı saatini sayfamız üzerinden inceleyebilir ve özelliklerine göz atabilirsiniz.

Hamilelikteki Mide Bulantılarına PrimaBella ile Son Verin

Gebelik döneminde yaşanan mide bulantıları yalnızca rahatsız edici bir his olmakla kalmıyor, aynı zamanda kusma, iştahsızlık ve kilo vermeye kadar gidebilen bir sorun haline geliyor. Günlük yaşamı son derece zorlaştıran bu sorun, bazı bitkisel kürler ve masaj metotlarıyla giderilmeye çalışılsa da herkes için geçerli olabilecek tek bir yöntem bulabilmek oldukça zor. PrimaBella bulantı saati ise bu soruna etkili bir çözüm üretebilmek için ortaya çıktı. Saatin iç yüzeyi, belirli frekanslarda ses ve elektrik dalgası üreterek sinirleri uyarıyor. Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) onaylı bu ürün, yenilikçi ve cerrahi olmayan yöntemler ile bulantı sorununu hafifletmeye yardımcı oluyor. Üretilen bu frekanslar anne ve bebek için de son derece güvenli. Gastrit ritmi bozulan midelerde ortaya çıkan bulantı ve kusma sorununu, beynin bulantıyı ortaya çıkaran merkezine sinir uyarımı yaparak çözen PrimaBella'nın herhangi bir yan etkisi de bulunmuyor. Anında etki sağlayan ürünü kullanırken bulantının şiddetine göre de sinyal gücünü ayarlayabilirsiniz.

PrimaBella Bulantı Saati Nasıl Kullanılıyor?

Kullanımı son derece basit olan bulantı saatini sürekli olarak bileğinize takabilirsiniz. Yoğun sıklıklarla bulantı sorunu yaşıyorsanız sürekli olarak saati takmanız size pratiklik sağlayacaktır. Yalnızca bulantının geldiği anlarda aktif hale getirebileceğiniz PrimaBella saat, diğer zamanlarda kapalı olarak bileğinizde kalabiliyor. Öncelikle saati, bileğinizin iç bölümüne denk gelecek şekilde takmanız gerekiyor. Cihazı aktif hale getirmek içinse ortasında bulunan güç tuşuna basmanız yeterli. Sonrasında saat üzerinde yeşil bir ışık yanıp sönmeye başlıyor. Bu da cihazın birinci seviyede çalışmaya başladığını haber veriyor. Ayrıca PrimaBella bulantı saatinin üzerinde beş farklı seviyeyi belirten uyarı ışıkları yer alıyor. I, II, III, IV ve V şeklinde Roma rakamlarıyla sıralanan bu seviyelerden, bulantınızın derecesine göre seçim yapabilirsiniz. Düşük seviyeli bulantılar için I ve II nolu ayarlar yeterli olacaktır. Orta şiddetteki bulantılar içinse III numaralı ayarı tercih edebilirsiniz. Yoğun mide bulantısı ve kusma isteği yaşadığınızda ise IV ve V numaralı seviyeyi tercih ederek şiddeti artırabilirsiniz. Güç tuşuna bir kez basarak seviyeyi kolayca artırabilmeniz mümkün. Cihazın etkinliğini artırmak amacıyla, işlem öncesi bileğinizin içine kutudan çıkan yardımcı jeli uygulayabilirsiniz. Cihazı kapatmak içinse güç düğmesine üç saniye boyunca basmanız yeterli.

PrimaBella Bulantı Saatinin Özellikleri

PrimaBella saati kullanırken her dört saniyede bir karıncalanma hissi yaşanıyor. Saatin etkinliğini gösteren bu durum son derece normal. Eğer karıncalanma hissetmiyorsanız ürünü kolunuzun üzerinde hafifçe hareket ettirebilirsiniz. Cihazın şiddeti bulantınızı hafifletebilmek için yeterince etkili olmuyorsa bu karıncalanma hissini fark edene kadar cihazın seviyesini yükseltebilirsiniz. Karıncalanma hissini yine de hissedemiyorsanız ürünü doğru kullanıp kullanmadığınızı anlamak için kutunun içerisinden çıkan kullanım kılavuzundan yararlanabilirsiniz. Harici durumlarda saati çıkarıp iç kısmındaki elektrotları temizleyebilir veya diğer kolunuzda deneyebilirsiniz. Ayrıca ürünle birlikte gelen jeli her seferinde uygulamanızda fayda var. Bu jel, PrimaBella'nın sinirleri daha iyi bir şekilde uyarabilmesine yardımcı oluyor. Ayrıca jeli yüksek miktarlarda uygulamanıza da gerek yok. Çok az miktarda uygulayacağınız jel sayesinde elektrotlar ve cildiniz arasındaki iletimi artırabilirsiniz. Eğer yoğun aralıklarla bulantı problemi yaşıyor ve PrimaBella bulantı saatini sürekli olarak bileğinizde tutuyorsanız o zaman da jeli her 4-5 saatte bir yenilemeniz yeterli olacaktır. PrimaBella bulantı saati yorumlarda da hamilelerden oldukça olumlu geri dönüşler alıyor. Siz de bulantı probleminizi hafifletmek için bu saati tercih edebilirsiniz. Ürünün özelliklerini sayfamızdan inceleyebilir ve fiyatlarına göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.