Vitabiotics Markanın tüm ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Vitabiotics Perfectil 30 Tablet Vitamin Takviyesi

Ürün Kodu: 14080
Barkod: 5021265248643
 • Biotin tablet
 • Cildin korumasına yardımcı
 • Selenyum ve çinko içerikli
 • Saç ve tırnakları besler
 • 30 Tablet
SATIŞ FİYATI
163,18 TL
SATIŞ FİYATI
163,18 TL
HAVALE FİYATI
159,92 TL
HAVALE FİYATI
159,92 TL
Bu Ürüne Ait Avantajlı Sepetler
 • ÜRÜN BİLGİLERİ
 • Ödeme Seçenekleri
 • Vitabiotics Perfectil 30 Tablet Vitamin Takviyesi Nedir?

  Biotin, çinko ve selenyum dahil olmak üzere 22 farklı mikrobesin içeren Vitabiotics Perfectil vitamin takviyesi; saç, cilt ve tırnaklar için kullanılıyor. Normal ciltlerin rahatlıkla tercih edebileceği Vitabiotics Perfectil saç cilt tırnak bakımı 30 tablet, günlük beslenmeye ek olarak kullanılan destekleyici ürün çeşitlerinden biri. Siz de hekiminizin uygun gördüğü durumlarda tedavinize ek olarak bu takviyeden yardım alabilirsiniz. Ürün hakkında daha fazla ayrıntı için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

  Vitabiotics Perfectil 30 Tablet Nasıl Kullanılır?

  Vitabiotics Perfectil 30 tablet, 11 yaş ve üzerindeki kullanıcılar için uygun. Tok karnına alınması gereken bu takviye edici gıda, tek başına hastalıkları önlemek ve tedavi etmek için kullanılmıyor. Dengeli beslenme ile birlikte Vitabiotics Perfectil saç cilt tırnak bakımı bir araya geldiğinde istenilen etkileri gösterebiliyor. Siz de yemeklerden sonra tok karnına günde 1 tablet olacak şekilde bu takviyeyi kullanabilirsiniz.

  Vitabiotics-Perfectil-30-Tablet-Vitamin-Takviyesi.png (83 KB)
  Vitabiotics-Perfectil-30-Tablet-Vitamin-Takviyesi.png (83 KB)

  Vitabiotics Perfectil Vitamin Takviyesi İçeriği

  Vitabiotics Perfectil'in etki etmeyi amaçladığı üç temel bölge bulunuyor. Normal cilt tipleri için ürünün içeriğinde biotin, niasin, riboflavin ve çinko bulunuyor. Normal saçların korunmasına yönelik olarak da biotin, selenyum ve çinkodan yararlanılıyor. Vücudun kolayca zayıflayabilen ve zarar gören bölümlerinden olan tırnaklar içinse pek çok farklı faydası ile bilinen selenyum ile çinko bileşenleri bu vitamin takviyesinde yer alıyor. Bunların yanı sıra cildinizin kolajen oluşumuna destek olması için Vitabiotics Perfectil’de C vitamini mevcut. Eğer koruyucular içermeyen ürünleri tercih ediyorsanız Vitabiotics Perfectil size oldukça uygun. Koruyucunun yanı sıra bu ürün tuz, maya, gluten ve laktoz da içermiyor. Hayvanlar üzerinde test edilmeyen bu ürüne siz de sayfamız üzerinden göz atabilir ve Vitabiotics Perfectil fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

  Bunu Biliyor muydunuz?

  26.01.2017 tarih ve 29960 sayılı mükerrer Resmi Gazete’de yayımlanan Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği Gereğince dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir.

  %18
  İNDİRİM
  PİYASA FİYATI
  199,00 TL
 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.