x
sadsad x
asdasd
Lapitak Ayak Kokusuna Karşı Bakım Kremi

Lapitak Ayak Kokusuna Karşı Bakım Kremi

Daha fazla Lapitak ürünü
Barkod:
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
14,00 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : Lapitak
Ürün Serisi : El ve Ayak Bakımı
Boyut : 60 ml
Güncelleme Tarihi : 24.07.2016 - Pazartesi
Özet Bilgi : Ayaklarda oluşan kötü kokuları gidermek üzere tasarlanan bakım kremidir. Ayaklarda oluşan bakterilerin neden olduğu kötü kokuları nötralize ederek ferahlık ve tazelik sağlar. Kadın- erkek fark etmeden her yaştan insanın kullanımına uygundur.
Lapitak Ayak Kokusuna Karşı Bakım Kremi


Lapitak Ayak Kokusuna Karşı Bakım Kremi, çeşitli nedenlerden ve kötü kokuya sebep olan bakterilerin kolayca üremesinden dolayı ayakta koku oluşur. Ayak kokusu kişiye ve çevreye ciddi rahatsızlıklar verir. Düzenli ayak bakımı ile ayak kokusu gibi sorunları önleyebilir, ayaklarınıza gereken bakımı kolayca yapabilirsiniz. Her gün 2 dakikanızı ayırarak yapacağınız düzenli bakım, ayak sağlığınızın korunması için çok önemlidir.

Lapitak Ayak Kokusuna Karşı Bakım Kremi Kullanımı

Lapitak Ayak Kokusuna Karşı Bakım Kremi ayaklar temizlenip kurulandıktan sonra masaj yapılarak krem cilde yedirilir. İlk 4 gün için sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez, sonrasında ise günde bir kez kullanılması tavsiye edilir. Kadın-erkek her yaşta kullanım için uygundur. Etil alkol ve domuz yağı içermez.

Ürün 60 ml'dir.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.