sadsad x
asdasd

Isıs Pharma Teen Derm

Sıralama seçin
%15
Kargo
Bedava
%15
185,00 TL
157,25 TL
Kargo
Bedava
%15
%15
160,00 TL
136,00 TL
%15
%15
175,00 TL
148,75 TL
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Isıs Pharma Teen Derm

Cilt bakımı her zaman önemli bir konudur. Cildin bakımlı olması kişilerin daha enerjik ve sağlıklı hissetmesinde büyük etkendir. Cilt sağlığını korumak, cildin beklediği ilgiyi vermek çok önemlidir. Bu bakımdan cildimize kaliteli bakım ürünleriyle destek vermemiz gerekir. Cilt bakımında öne çıkmış olan markalardan biri de Isıs Pharma kaliteli ürünleriyle büyük başarı sağlamaktadır. Nemlendiricisinden, cilt temizliğine, cilt lekelerine dek geniş bir yelpazede cilt sağlığına takviyede bulunmaktadır. İçeriğinde kimyasal marka bulunmadığından güvenle kullanılabilecek ürün kategorisinde yer almaktadır. Isıs Pharma Teen Derm serisindeki ürünlere baktığımızda ürünlerin dermatologlarca test edildiğini görüyoruz. Buda markaya olan güvenimizi pekiştiriyor. Her cilde, her soruna yönelik uygun ürün bulmak mümkün olan bir markadır.

Isıs Pharma Teen Derm Hydra Compensating Soothing Moisturizer 40ml adlı ürün özellikle yağlı ve sivilce problemiyle başa çıkmak isteyen kişiler için özel olarak üretilmiştir. Bu ürün hem nemlendirici hem de sivilce problemleri ile savaşma konusunda oldukça önemli bir görev üstlenir. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere uygulanmalıdır. Bunun yanı sıra Isıs Pharma Teen Derm Gel Sensitive Cleansing Gel 250ml cildin yağ dengesini düzene sokara cilde mat bir görüntü sağlar. Adından da anlaşıldığı üzere cildi arındırıp temizleyen bir üründür. Ayrıca derinlemesine temizlerken cildi sıkılaştırıcı etkileri de vardır. Bu ürün de yüz ve boyun kısımlarına ihtiyaç duydukça masaj yapılarak uygulanır.

Isıs Pharma Teen Derm serisinde özel bir nemlendirici olan Isıs Pharma Teen Derm Gel Nettoyant Exfoliant 150ml dikkat çekmektedir. Ciltle meydana gelen pullanma, kuruluk gibi sorunların giderilmesinde oldukça başarılı bir üründür. İçeriğinde bulunan zengin formülü sayesinde cildi nemlendirir. Güçlü bir nemlendirici olmasına rağmen ciltte herhangi bir yağlanmaya sebep olmaz. Bir yandan etkili bir şekilde nemlendirme yaparken bir yandan da cildin arınmasına yardımcı olur. Pullanmanın yol açtığı o ölü derinin yok edilmesinde ve cildi canlandırmada büyük etkisi vardır. Bu ürün kullanımında masaj çok önemlidir. Kremi masaj yoluyla cilde yedirilmesi gerekir. Hem masajın hem de bakımın olduğu ürün kullanımları düzenli kullanıldığı takdirde olumlu sonuç vermektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı