sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Incia Roll On Çeşitleri

Incia, kişisel bakımınızı doğal bir içerikle gerçekleştirmenize yardımcı olan bir markadır. Sentetik ve katkı maddelerinin zararlı etkilerini araştırdıktan sonra insan sağlığını olumsuz etkilemeyen ürünler yaratmayı hedefleyen marka, doğaya zarar vermeden saf içerikli ürünler geliştirmeye başlamıştır. Hiçbir ürününde silikon, boya ve koruyucu ya da sentetik koku, SLES, PEG, ağır metaller, parafin gibi içeriklere yer vermez. Cildinizle uyumlu hem cildinize hem de doğaya dost bakım ürünleri geliştirir. İçeriğindeki bu doğallık onu diğer markalardan farklı bir konuma taşımaktadır. Doğal içerikler genelde kokusuz ürünleri akla getirse de Incia, bitkilerin etkilerinden yararlanarak etkileyici kokular da geliştirmeyi başarmıştır. Bu sayede bakımının hem keyifli hem de etkili geçmesine destek verir.
Incia, şeffaf bir markadır. Ürünlerini ve ürünlerindeki içerikleri en açıklayıcı şekilde betimlemektedir. Bunun yanı sıra marka, kullanıcılarının akıllarına takılan sorular için her zaman etkileşim içindedir ve ürünlerinin şeffaflığı konusunda açıktır. Bu da markanın kullanıcılarıyla yakın bir ilişkide kalmasına yardımcı olmaktadır.
Incia, kişisel bakım, güneş koruyucuları, sıvı sabunlar, ev temizliği, anne bakımı, ve aromaterapi yağları kategorilerinde ürünler geliştirmektedir. Tüm ürünlerinde doğallıktan asla vazgeçmeyen marka, bir ürününde doğallığı yakalayamazsa o ürünü geliştirmeyi bıraktığını belirtmektedir.
Incia Roll On; erkekler ve kadınlar için ayrı ayrı özel olarak üretilen bir roll ondur. Doğal mineral tuzları ile üretilen bu özel roll on, terlemeye engel olmadan ter kokusunun engellenmesine destek verir. Terlemek insanın sağlığı için doğal bir süreçtir. Bu nedenle bu durumu engellemek gözeneklerin tıkanmasına ve başka sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir. Markanın doğal içerikle geliştirdiği bu roll on, gözenekleri tıkamaz.
Koltuk altı bölgesi hassas bir cilt tipine sahiptir. Kolay reaksiyon gösterebilen bir bölgedir. Incia Roll On saf içeriği ile cilt yüzeyinde herhangi bir soruna neden olmamasının yanı sıra bölgenin nemlenmesine ve savunmasının artmasına destek verir.
Bir roll onda aranılan en belirgin özelliklerden biri de koltuk altı bölgesinde yapışkan bir his ya da kıyafetlerde leke bırakmamasıdır. Doğal formülü ile yüksek miktarda su içeren ürün cildinizde yapışkan bir hisse neden olmaz. Kıyafetlerinizde oluşan leke sorunu ise ürünlerinin içeriğinde yer alan pudradan kaynaklanmaktadır. Pudra terlemeyi önlemeye yardımcı olduğu için birçok markanın içeriğinde yer verdiği bir bileşendir ancak Incia Roll On pudrasızdır. İçeriğinde terlemeyi önlemeye yardımcı olacak başka bir madde de bulunmaz. Bu sayede de kıyafetlerinizde herhangi bir leke durumuna neden olmaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı