x
sadsad x
asdasd
-%35
Heliocare Compact Oil Free 10 gr Spf 50 Karma ve Yağlı Ciltler İçin Renkli Kapatıcı

Heliocare Compact Oil Free 10 gr Spf 50 Karma ve Yağlı Ciltler İçin Renkli Kapatıcı

Daha fazla Heliocare ürünü
Barkod: 8470002029224
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
139,00 TL
90,35 TL(KDV DAHİL)

Renk Seçiniz

Miktar


Bu Ürün Kimlere Uygun :
  1. Heliocare compact karma ve yağlı cilt tipleri için tasarlanmıştır.
  2. Yağsız dokusuyla cilt tarafından kolaylıkla absorbe edilebilir.
  3. Renkli formatıyla cilt üzerindeki deformeleri ideal bir şekilde kapatır.
  4. Yüksek koruma faktörüyle cildi güneşe karşı hassas bir şekilde korur.
Marka : Heliocare
Ürün Serisi : Fondötenler
Boyut : 10 g
Güncelleme Tarihi : 13.09.2018 - Perşembe
Özet Bilgi : Karma ve yağlı ciltler için geliştirilen Heliocare Karma ve Yağlı Ciltler İçin Renkli Güneş Koruyucu içeriğindeki doğal özlerle cildinizi besleyerek koruma amacıyla üretilmiştir. Leke ve pürüzleri kapatarak sağlıklı bir cilt oluşumunu desteklerken yaşlanma karşıtı bakıma da katkı sağlar. Yağsız olması yağlı ciltler için büyük avantaj teşkil etmektedir.
Heliocare Yağsız Kompakt SPF 50 Karma ve Yağlı Ciltler İçin Renkli Güneş Koruyucu

Heliocare Yağsız Kompact SPF 50 Karma ve Yağlı Ciltler İçin Renkli Koruyucu tüm Heliocare ürünleri gibi, güneşin zararlı ışınlarından cildi koruyan, özel bitkisel bileşenleri olan, aynı zamanda cildi yaşlanmaya karşı korunmasına katkı sağlayan bir üründür. İçeriğindeki eğrelti otu ekstresi ve yeşil çay ekstresi ile güneşin zararlı ışınlarına karşı cildi korur, antioksidan özellik gösterir.

Karma ve yağlı ciltler için yağsız yapısı ile kullanıma uygundur. Renkli bir koruyucu olduğu için kapatıcı olarak kullanılır. Heliocare Yağsız Kompact 50 SPF güneş koruması olduğundan cilt kusurlarını kapatırken aynı zamanda güneşin zararlı etkilerinden de korunabilirsiniz. Temizleyici bir ürünle kullanılmasında fayda vardır. Yüz ve boyun bölgesi için kullanabilirsiniz.

Kullanımı: Güneşe çıkmadan önce yüz ve boyun bölgesine sünger yardımı ile ihtiyacınız kadar sürün. Gerektiğinde gün içinde bu işlemi tekrarlayabilirsiniz. Heliocare Yağsız Kompakt SPF 50 Karma ve Yağlı Ciltler İçin Renkli Güneş Koruyucu?yu temizleyici bir ürün veya leke tedavisinden sonra kullanınız.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.