sadsad x
asdasd
En İyi 5 Yaşlanma Karşıtı Krem!

En İyi 5 Yaşlanma Karşıtı Krem!

16 Eylül 2020

Geçen zaman, cilt üzerinde çeşitli değişimlere yol açar. Kırışıklık, sarkma ve lekeler, yaş alma sürecinin bir parçasıdır. Buna rağmen günümüzde, devrim niteliği taşıyan dermokozmetik ürünler, yaşlanma sürecinin etkilerini geciktirmeye ve gidermeye yardımcı olmaktadır. Anti-aging olarak da bilinen yaşlanma karşıtı kremler, cildinizin yılların yıpratıcı etkisine karşı koymasını ve iyi bir şekilde yaş almasını sağlayan vazgeçilmez ürünlerdir.

 

Yaşlanma Belirtileri Neden Oluşur?

 

Başta kırışıklık ve sarkma olmak üzere, gözlemlenebilen tüm yaşlanma belirtileri ciltteki elastin ve kolajen liflerinin azalması sonucunda oluşur. Hem içsel hem de dışsal faktörlere bağlı olarak gelişen bu durum, doğru ürünler kullanıldığında kontrol altına alınabilir. Aksi takdirde geçen yıllarla birlikte yerçekimiyle oluşan sarkmalardan stres, sigara, hormonal değişimler, yatış pozisyonu ve benzeri değişkenlerin yol açtığı kırışıklıklara kadar birçok sebep, istenmeyen yaşlanma belirtilerinin artmasına yol açar. Bu durumla savaşmak için cilt bakım rutininize yaşlanma karşıtı ürünler eklemeniz gerekir. Son zamanların en çok tercih edilen 5 yaşlanma karşıtı kremi hakkında bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

 

En Etkili 5 Anti Aging Krem Önerisi

 

 

1- Institut Esthederm Intensive Retinol Krem

 Institut Esthederm Intensive Retinol Krem

Foto yaşlanma karşıtı Institut Esthederm Intensive Retinol Krem, derin kırışıklıklar üzerinde etkili olan Retinol içerir. Retinol A Vitamini’nin aktif formu olup dermatolojik açıdan etkisi kanıtlanmış bir anti-aging maddedir. Cildin soyulmasını hızlandırır ve yenilenmesine yardımcı olur. Cilt yüzeyinde bulunan kırışıklık ve pürüzlerin giderilmesi de dahil olmak üzere tüm yaşlanma belirtilerine karşı etkilidir. Bu yaşlanma karşıtı krem, 35 yaşından itibaren kullanılabilir.

 

 

2- SkinCeuticals AGE Interrupter

 SkinCeuticals AGE Interrupter

Normal, kuru ve hassas cilt tipine sahip olgun ciltler için önerilen SkinCeuticals AGE Interrupter, cildi yeniden yapılandıran bir kremdir. Elastin ve protein liflerine bağlanan şeker moleküllerini etkisiz hale getirerek yaşlanmayı yaratan bu süreci yavaşlatır. İnce çizgilerin giderilmesini ve derin çizgilerin oluşumunun engellenmesini sağlayan yaban mersini ile cildin elastikiyetini artırıp sıkılaştıran Proxylan içerikleriyle hem nemlendiren hem de anti aging etki sağlayan özel bir üründür.

 

 

3- Endocare Tensage Krem

 Endocare Tensage Krem

Yağ içermeyen jel yapısı sayesinde cilt tarafından hızla emilen ve konforlu bir kullanım imkanı sağlayan Endocare Tensage Krem, doğal antioksidan içerikleri sayesinde cildi nemlendirir, besler ve korur. Yaşlılık belirtilerinin önüne geçmeyi sağlayan antioksidan zengini formülü ve hafif yapısı sayesinde hem gündüz hem de gece kullanıma uygundur. Yaşlılık belirtilerine karşı önleyici çözüm sunmaya yardımcı olan bir yaşlanma karşıtı kremidir.

 

4- Lierac Hydragenist Moisturizing Krem

 Lierac Hydragenist Moisturizing Krem

Lierac Hydragenist Moisturizing Krem, kuru ve çok kuru ciltleri derinlemesine nemlendiririr, dolgun bir görünüm kazanmalarına yardımcı olur. Cilde oksijen taşıyan özel formülü, Hidra O2 kompleksiyle zenginleştirilmiştir. Hyaluronik asit ile çeşitli vitamin ve minerallerin yer aldığı bu özel formülde ek olarak kayısı yağı ve kamelya yağı da bulunmaktadır. Nemsizlik, ince çizgiler ve kırışıklık problemleri ile aktif olarak savaşan içerikleri taptaze ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı destekler.

 

5- Caudalie Premier Cru Riche Cream

 Caudalie Premier Cru Riche Cream

Caudalie Premier serisinde yer alan tüm ürünlerde olduğu gibi, Caudalie Premier Cru Riche Cream de anti aging özellik taşır. Kuru ciltlerin nem ihtiyacını gidererek hem eşitlenmiş bir cilt tonu hem sıkılaşma hem de kırışılık karşıtı bakım sağlar. Hafif ve ipeksi dokusu sayesinde kolayca sürülür. Cildi besleyen, onaran ve aydınlık bir görünüm kazandıran bu yaşlanma karşıtı bakım kremi, normal cilt tipleri tarafından gece kremi olarak da kullanılabilir.

 

Daha fazla yaşlanma karşıtı krem için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz:

https://www.narecza.com/anti-aging-ve-kirisiklik-urunleri

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı