sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%15
Kargo
Bedava
%15
219,00 TL
186,15 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
239,00 TL
203,15 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
179,00 TL
152,15 TL
Kargo
Bedava
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Darphin Yüz Temizleme Jeli

Fransız menşeli bir dermo-kozmetik markası olan Darphin, doğal bitki özleri ve bu bitkilerden elde ettiği aromalar ile cilt bakımınıza çözüm sunmaya çalışan bir markadır. Tamamen bitkisel bileşenler ile cildinize yaklaşan marka, bitkilerin mucizevi etkileriyle cildinize en iyi bakımı kazandırmaya yardımcı olur. Kurulduğu ilk yıllardan beri saf formülleri ve harika kokuları ile kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başarmıştır.
Darphin, bir cilt bakımında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri size sunmaya çalışan köklü bir markadır. Yüz bakımından vücut bakımına masaj için yağlardan güneş korumasına kadar birçok kategoride ürünü bulunmaktadır. Bu ürünlerin ortak noktası hepsinin tamamen doğal bileşenler ile geliştirilmesidir. Cildinizde bir hasara neden olabilecek hiçbir maddeye yer vermeden ürünler tasarlayan marka, uzun yıllar boyunca cildinizin en iyi görünümde kalması için çabalar.
Cildinizin sağlıklı dokusunu koruyabilmeniz için temel cilt bakım rutinini oturtmanız gerekmektedir. Bu bakım cildi temizleme, tonik ile arındırma ve nemlendirme süreçlerinden oluşur. Sabah akşam bu temel bakımı cildinize en uygun ürünler ile gerçekleştirmeniz cilt sağlığınız açısından çok önemlidir. Bu temel bakımın yanında haftalık bakım olarak peeling ve maske gibi uygulamaları da rutininize eklemeniz tavsiye edilmektedir. Burada en önemli nokta cilt tipiniz ve cildinizin neye ihtiyaç duyduğunu doğru bir şekilde belirlemenizdir.
Temel cilt bakımının ilk aşaması olan cilt temizleme, cildinizi yağ, kir ve makyaj gibi kalıntılardan arındırarak gözeneklerin temizlenmesine yardımcı olur. Cildinizin nefes almasını sağlar. Diğer aşamaların cilde doğru şekilde nüfus edebilmesi için bu ilk aşama çok önemlidir. Temizleme ürünleri jel ve krem gibi farklı formlarda bulunmaktadır. Bu formları belirleyen hangi cilt tipine uygun olduğudur. Karma ve yağlı cilt tipleri için jel formdaki temizleyiciler çok daha etkilidir. Bu ürünler hafif yapıları ile cildinizi rahat bir şekilde temizlerken cildinizdeki sebum dengesinin kurulmasına destek verir.
Darphin Yüz Temizleme Jeli, karma ve yağlı cilt tipleri için geliştirilmektedir. Cildiniz, yağ ve kir gibi kalıntılardan kolay bir şekilde arındırmanıza yardımcı olur. Karma ve yağlı ciltlerde salgılanan sebum fazlasını gidererek cildin dengelenmesine destek verir. Cildinizin dengeli bir görünüm kazanması için çabalar. Tamamen doğal bileşenleri ile cildinizi temizlemenin yanı sıra cildinizi diğer bakım aşamalarına hazırlar. Birçok kozmetik temizleyici cildinizi arındırırken cildinizin nem kaybetmesine de neden olabilmektedir. Darphin Yüz Temizleme Jeli, cildinizi temizlerken nemlendirir ve cildinizin sağlıklı dokusunu korumasına yardım eder.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı