sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%15
Kargo
Bedava
%15
905,00 TL
769,25 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
905,00 TL
769,25 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
1.049,00 TL
891,65 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
609,00 TL
517,65 TL
Kargo
Bedava
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Darphin Predermine Serisi

Güneş hasarı, sigara içmek, dehidratasyon, bazı ilaçlar ve çevresel ve genetik faktörler yüzümüzde kırışıklık oluşumunu doğrudan etkilemektedir. Kırışıklıkların çoğu, özellikle yüz ve boyun, ellerin arkası ve kollar gibi en fazla güneş ışığına maruz kalan vücut kısımlarında ortaya çıkma eğilimindedir.
İlk kırışıklık yüzünüzde görülür. Günlük yaşam tarzınız, genel alışkanlıklar, güneşe maruz kalma ve kirlilik, derin kırışıklıklar ve ince çizgiler ortaya çıkmasında çok önemli rol oynayan bu faktörlerden bazılarıdır. Çoğu insan kırışıklıkları hoş karşılamaz ve bunu ortadan kaldırmak için çaba harcarlar. Bununla birlikte, kırışıklıklardan tamamen kurtulamazsınız, o zaman durumu iyileştirebilecek bazı bakımlar vardır.
Bu noktada etkili bakım ürünlerine sahip olan Darphin markasını düşünebilirsiniz. Bu noktada en iyi markalardan biri olan Darphin markası Fransa’da 1958 yılında kozmetik hayatına başlamıştır. Marka içinde her soruna göre ve her cilt tipine uygun ürün bulunmaktadır. Anti Aging ve Kırışıklık ürünleri için de Predermine serisini geliştirmiştir.
Predermine Firming Wrinkle Repair Serum; Predermine serisi içerisinde bulunan bir üründür. Yenilikçi serum, kırışıklıkların görünümünü silmeye yardımcı olur ve genç Darphin Smart Firming System Teknolojisi ile genç ve pürüzsüz cildi onarır. Doğal kolajen ve elastin üretimini yeniden etkinleştirerek cildin gençliğini yeniden canlandırmaya yardımcı olur.
Darphin Predermine Densifying Anti-Wrinkle Cream for Normal Skin; Predermine serisi içerisinde bulunan bir üründür. Güçlü bir Peptid kompleksi olan Hyaluronik Asit ve Padina pavonica özleri içeren kadife gibi hafif, sıkılaştırıcı ve kırışıklıklara karşı dayanıklı krem, cildi gözle görülür bir şekilde nemlendirmeye yardımcı olur. Çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Kremsi formülü nem takviyesinde yardımcı olur ve cildin esnekliğini ve kırışıklık direncini yenilemeye de yardımcı olur.
Darphin Predermine Sculpting Night Cream; Predermine serisi içerisinde bulunan bir üründür. Gece harekete geçen Tube rose ve zamanla bırakılan vitaminlerin gençleştirici gücü ile her gece yüz hatlarını gözle görülür şekilde şekillendirmeye yardımcı olur. Cildin uyku ritimleri, yüz için şekillendirici olağanüstü sıkılaştırıcı doğal kollajeni arttırmak için uyum içinde çalışır. Toplam içeriklerinin %84'ü doğal kökenlidir ve güvenle kullanılabilir.
Darphin Predermine Densifying Anti-Wrinkle Cream For Dry Skin; Predermine serisi içerisinde bulunan bir üründür. Pirinç Yağı ile ultra besleyici olan bu rahatlatıcı, kayganlaştırıcı formül cildin yaşlanmaya ve kuruluğa karşı doğal savunmasını güçlendirerek cildin esnekliğini, kırışıklık direncini yenilemeye yardımcı olur. Sıkılaştırıcı ve canlandırıcı etkiye de sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı