sadsad x
asdasd

Darphin İntral

Farklı çevresel faktörlerin cilt üzerinde kendi etkileri olabilir. Örneğin, yağ ve kir gibi kimyasallar gözeneklerinizi tıkayabilir ve akne veya sivilceye neden olabilir. Diğer materyaller dokuda bozulmaya veya ciltte sıvı azalmasına neden olabilir. Ayrıca bakteriyel enfeksiyonlara, yanmalara ve pigmentasyondaki değişikliklere yol açabilir. Bu da cildin renginin daha koyu veya koyu olması anlamına gelir. Sıcak, nemli iklimlerde cilde maruz kalma tahrişe neden olabilir. Cildin dış etkenlere maruz kalmasını önleyemeyiz ama dış etkenlere karşı koruma sağlayabiliriz.


Cildin dış etkenlerinden korunması için etkili ürünler üreten bir marka olan Darphin markası bu noktada size yardımcı olabilecek en iyi marka olan Darphin markası kurulduğu ilk yıllardan bu zamana kadar çevreye saygılı olarak her cilde göre farklı çözümler sunar. Darphin markası içerisinde bulunan Intral serisi cildinizi çevresel etmenlere karşı etkili bir şekilde korumaya yardımcı olan hassas ciltler için nemlendirici kremler içerir. Seri içerisinde bulunan farklı ürünler ile geniş seçim yelpazesine sahiptir.


Intral De-Puffing Anti-Oxidant Eye Cream güçlü antioksidanlar ve Papatya, Alıç ve Şakayık ile hassas göz bölgesi için jel krem, cildi tahriş edici çevresel etkenlerden korur, şişliği ve koyu halkaları gözle görülür bir şekilde azaltır ve yatıştırıcı nem sağlamaya yardımcı olur. Paraben olmadan formüle edilmiştir.


Darphin Intral Redness Relief Soothing Serum yüksek etkili, yatıştırıcı serum, kızarıklık görünümünü azaltır ve tahriş olmuş ciltle ilgili rahatsızlıkları gidermeye yardımcı olur. Bu hoş kokulu formül hassas cildi yumuşatır ve rahat, daha düzgün görünümlü bir cilt hissi sağlamaya yardımcı olur.
Intral Redness Relief Recovery Balm Intral serisinde bulunan bir üründür. Yumuşatıcı, yatıştırıcı olan bu balsam, cildin doğal bariyerini onarmaya ve güçlendirmeye yardımcı olduğu için kızarıklık görünümünü azaltmaya da yardımcı olur. Böylece hassas cilt tahriş edicilere ve çevresel etkenlere karşı kendini daha iyi koruyabilir. Darphin Intral Air Mousse Cleanser with Chamomile İntral serisinde bulunan bir üründür. Bu rahatlatıcı temizleyici, cildin değerli nem bariyerini desteklerken sıvıdan hava köpüğüne dönüşerek kirleri ve nazikçe temizler. Cildin daha pürüzsüz ve canlı görünmesine de yardımcı olur.


Darphin Intral Toner, son derece yumuşak, alkolsüz, hassas cildi yatıştırır ve rahatlatır ve temizleme işlemini tamamlar. Gözeneklerinizin sıkılaşmasına da yardımcı olur. Darphin tonik, cildinizin daha pürüzsüz ve canlı olmasına da katkı sağlar.

Darphin İntral

Darphin İntralFarklı çevresel faktörlerin cilt üzerinde kendi etkileri olabilir. Örneğin, yağ ve kir gibi kimyasallar gözeneklerinizi tıkayabilir ve akne veya sivilceye neden olabilir. Diğer materyaller dokuda bozulmaya veya ciltte sıvı azalmasına neden olabilir. Ayrıca bakteriyel enfeksiyonlara, yanmalara ve pigmentasyondaki değişikliklere yol açabilir. Bu da cildin renginin daha koyu veya koyu olması anlamına gelir. Sıcak, nemli iklimlerde cilde maruz kalma tahrişe neden olabilir. Cildin dış etkenlere maruz kalmasını önleyemeyiz ama dış etkenlere karşı koruma sağlayabiliriz. Cildin dış etkenlerinden korunması için etkili ürünler üreten bir marka olan Darphin markası bu noktada size yardımcı olabilecek en iyi marka olan Darphin markası kurulduğu ilk yıllardan bu zamana kadar çevreye saygılı olarak her cilde göre farklı çözümler sunar. Darphin markası içerisinde bulunan Intral serisi cildinizi çevresel etmenlere karşı etkili bir şekilde korumaya yardımcı olan hassas ciltler için nemlendirici kremler içerir. Seri içerisinde bulunan farklı ürünler ile geniş seçim yelpazesine sahiptir. Intral De-Puffing Anti-Oxidant Eye Cream güçlü antioksidanlar ve Papatya, Alıç ve Şakayık ile hassas göz bölgesi için jel krem, cildi tahriş edici çevresel etkenlerden korur, şişliği ve koyu halkaları gözle görülür bir şekilde azaltır ve yatıştırıcı nem sağlamaya yardımcı olur. Paraben olmadan formüle edilmiştir. Darphin Intral Redness Relief Soothing Serum yüksek etkili, yatıştırıcı serum, kızarıklık görünümünü azaltır ve tahriş olmuş ciltle ilgili rahatsızlıkları gidermeye yardımcı olur. Bu hoş kokulu formül hassas cildi yumuşatır ve rahat, daha düzgün görünümlü bir cilt hissi sağlamaya yardımcı olur. Intral Redness Relief Recovery Balm Intral serisinde bulunan bir üründür. Yumuşatıcı, yatıştırıcı olan bu balsam, cildin doğal bariyerini onarmaya ve güçlendirmeye yardımcı olduğu için kızarıklık görünümünü azaltmaya da yardımcı olur. Böylece hassas cilt tahriş edicilere ve çevresel etkenlere karşı kendini daha iyi koruyabilir. Darphin Intral Air Mousse Cleanser with Chamomile İntral serisinde bulunan bir üründür. Bu rahatlatıcı temizleyici, cildin değerli nem bariyerini desteklerken sıvıdan hava köpüğüne dönüşerek kirleri ve nazikçe temizler. Cildin daha pürüzsüz ve canlı görünmesine de yardımcı olur. Darphin Intral Toner, son derece yumuşak, alkolsüz, hassas cildi yatıştırır ve rahatlatır ve temizleme işlemini tamamlar. Gözeneklerinizin sıkılaşmasına da yardımcı olur. Darphin tonik, cildinizin daha pürüzsüz ve canlı olmasına da katkı sağlar.

Darphin İntral
Sıralama seçin
%25
Kargo
Bedava
%25
589,00 TL
441,75 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
465,00 TL
348,75 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
465,00 TL
348,75 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
359,00 TL
269,25 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
245,00 TL
183,75 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
375,00 TL
281,25 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
475,00 TL
356,25 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
255,00 TL
191,25 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
279,00 TL
209,25 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
465,00 TL
348,75 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
465,00 TL
348,75 TL
Kargo
Bedava
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı