sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%15
Kargo
Bedava
%15
429,00 TL
364,65 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
249,00 TL
211,65 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
335,00 TL
284,75 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
195,00 TL
165,75 TL
Kargo
Bedava
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Darphin Tonik Ürünleri

Tonikler aslında makyaj ve çevre kirliliğindeki kir ve yabancı maddeleri temizlemek için ekstra bir temizlik adımı olarak tasarlanmıştır. Çoğu tonik çeşitli cilt tiplerine hitap edecek şekilde uyarlanmış bitki özleri ve uçucu yağlar dahil olmak üzere spesifik aktif bileşenlerden oluşan su bazlı sıvılardır. Temizleyiciler uzun bir yol katetmiş olsalar da geride bırakılan kirler olabilir. Tonik, cilt bakım rejiminizde eksik olabilecek önemli bir adımdır. Tonik, cildinizi yumuşatır ve nemlendirir, böylece diğer cilt bakım ürünlerine daha duyarlı hale gelir. Pürüzlü ve kuru cildin görünümünü azaltmaya yardımcı olarak yumuşak ve pürüzsüz görünmesini sağlar.
Daha genç görünen, parlak bir cilt için sağlıklı cilt nemlendirmesini destekler. Gözenekleri temizlemeye de yardımcı olur. Temizlendikten sonra ve nemlendiriciden ya da diğer cilt bakım ürünlerinden önce kullanılmalıdır. Cildinizin kendine özgü sorunlu alanlarına yardımcı olabileceği için, cildiniz için doğru olan iyi bir tonik kullanmak çok önemlidir.
Tonikler konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Darphin tonikleri ile size eşsiz bir deneyim sağlamaya yardımcı olur. Farklı seri ve ürünleri arasından cildinize en uygun olanı seçerek kullanabilirsiniz.
Darphin Intral Toner, hassas ciltler için özellikle uygun olan bu sakinleştirici tonik, Polisakkarit, Papatya ve Howthorn ile cildi temizlemeye ve cildi canlandırmaya yardımcı olur. Cildi temizlemeye ve canlandırmaya da yardımcı olur. Gözeneklerin, yaşlılık lekelerinin, renk bozulmalarının görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Cildinizi daha sıkı ve canlı hissetmenize de yardımcı olur. Hoş kokusu ile size uzun süre eşlik eder. Kolay ve rahatça kullanılabilen bir yapıya da sahiptir. Cilt eşitsizliklerinin giderilmesine yardımcı olur. Yaşlanma önleyici yararlara sahiptir. Cilt elastikiyeti ve sıkılığını artırmaya da yardımcı olur. En etkili sonuçları elde etmek isterseniz düzenli olarak kullanmanız gerekmektedir.
Darphin toniklerden bir diğeri Refreshing Toner, incir ve muz ağacı çiçeği ile kokulu, taze kokulu toner, tamamen berraklaştırılmış, tazelenmiş bir his için özleri canlandırır ve canlandırır. Darphin tonik, cildi kurutmadan nemlendirmeye de yardımcı olur. Ph dengeleme özelliğine de sahiptir. Cildinizin doğal yapısına zarar vermeden uzun süreli kullanım sağlar. Ayrıca gözeneklerinizi sıkılaştırmaya da yardımcı olur. İlk kullanımdan itibaren gözle görülür sonuçlar elde etmenize de katkı sağlayan bir üründür. Cildinizin daha parlak ve canlı olmasına da katkı sağlar. Cildi sakinleştirmek ve rahatlatmak için harika olan, nemlendirici, berraklaştırıcı ve enerji verici özelliklere de sahiptir. İçerisinde zararlı kimyasal maddeler bulunmaz ve her zaman güvenle kullanılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı