sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%15
Kargo
Bedava
%15
305,00 TL
259,25 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
369,00 TL
313,65 TL
Kargo
Bedava
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Darphin Skin Mat Ürünleri

Cildinizin genellikle parladığını, makyajınızın yüzünüzde çok uzun süre kalmadığını fark ediyorsanız yağlı bir cilde sahipsiniz demektir. Bunlar yağlı ciltlerle mücadele eden insanların günlük sıkıntılarıdır.
Cildinizin oldukça fazla parlaklık gösterdiğini fark ettiyseniz, muhtemelen yağlı bir cilt tipine sahipsinizdir. Yağlı cilde sahip olanlar genellikle sık sık sivilce sorunu ile baş ederler. Yağlı cilt tipleri genellikle daha büyük, daha belirgin gözeneklere sahiptir. Aynı zamanda sık sık yıkansa bile ortaya çıkan yağlanma durumunu kontrol altına almak oldukça zor bir durumdur. Yağlı cilt tipleri birçok cilt sonu ile baş etmek zorunda kalır. Bu da yağlı ciltler için pek hoş bir durum değildir.
Yağlı bir cildin daha mat görünüme sahip olmak istemesi gayet doğal bir durumdur. Bu konuda kullanabileceğiniz birçok ürün vardır. Bu noktada size yardımcı olacak olan Darphin markası farklı ürün yelpazesi ile size yardımcı olur. Doğal ve faydalı içeriklere sahip olan ürünleri arasında kendi cilt tipinize ve sorununuza en uygun ürünü bularak rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Skin Mat Purifying Aromatic Clay Mask, aromatik uçucu yağlara sahip kremsi arındırıcı kil maskesi yağlı ciltlere özel olarak tasarlanmıştır. Parlayan, parlak bir cilt ortaya çıkarmak için fazla yağı arındırmaya ve emmeye yardımcı olur. Cildinizin yağ dengesini sağlamaya da yardımcı olan bir yüz maskesidir. Cildinizin daha ferah kalmasına da katkı sağlayan bir üründür. Aynı zamanda cildinizin nem dengesini sağlamaya da yardımcı olur. İçerisinde zararlı kimyasallar bulunmaz ve her zaman güvenle kullanılabilir.
Skin Mat Matifying Fluid, matipure, Phlorogine, Oubaku, Licorice ve E Vitamini içeren hafif formül, yağlı bölgeleri olgunlaştırırken nemlendirme sağlar. Eşit, mat bir görünüm korurken doğal parlaklığı arttırmaya da yardımcı olur. Cildin sivilce eğilimini azaltmaya yardımcı olur. Ciltte oluşan gözenekleri azaltmaya yardımcı olur. Cildin daha sağlıklı ve mat bir görünüme kavuşmasına da yardımcı olur. İçeriğinin büyük bir bölümü doğal içeriklerden oluşmaktadır ve güvenle kullanılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı