sadsad x
asdasd

Darphin Serum

Sıralama seçin
%25
Kargo
Bedava
%25
1.949,00 TL
1.461,75 TL
%25
Kargo
Bedava
%25
589,00 TL
441,75 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
459,00 TL
344,25 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
729,00 TL
546,75 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
585,00 TL
438,75 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
1.149,00 TL
861,75 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
889,00 TL
666,75 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
409,00 TL
306,75 TL
Kargo
Bedava
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Darphin Serum

Yüz serumları cilde çeşitli bileşenler vermek amacıyla oluşturulmuştur. Genellikle kremlerden daha ince bir kıvamdadır, ancak tamamen sıvı değildir. Yaşlanma karşıtı serumlardaki genel bileşenler retinol, C vitamini, antioksidanlar ve peptitlerdir; hepsi kırışıklıklar ile savaşmaya odaklanmıştır. Bununla birlikte, C vitamini ve retinol gibi aktif bileşenlerin bazılarının, kırışıklıkların görünümünü azalttığı öne sürülmektedir. Yaşlanma karşıtı bir serumdaki bileşenlerin kırışıklık ile mücadele etkinliği tam olarak araştırılmalıdır.

Eğer yaşlanma karşıtı bir serum kullanmak istiyorsanız detaylı bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Ayrıca bu konuda bilinen markalardan destek almanız daha doğru olacaktır. Bu konuda Darphin markasının çeşitli formdaki serumlarına göz atabilirsiniz. Canlandırıcı deniz özleri içeren Lumiere Essentielle Serum, canlı bir ışıltı ortaya çıkarır ve ciltte nemi arttırır. Mikro kapsüllenmiş narenciye esansları, çiçekler, sedir ağacı ve zencefil cildi aydınlatmaya ve canlandırmaya yardımcı olur.  Darphin serumları anında hidrasyon sağlamaya da yardımcı olur. Toplam içeriklerin %90'ı doğal kökenlidir. Paraben olmadan formüle edilmiştir.

darphin serum

Yüksek etkili Dark Circles Relief and De-Puffing Eye Serum, Darphin serumları içerisinde göz için geliştirilen üründür. Şişkinlik ve koyu renkli halkaların görünümünü azaltmaya yardımcı olmak için yorgun ve narin göz altı kapaklarını yumuşatır ve tazeler. Sakinleştirici, yatıştırıcı formül Peptitler ve Passionflower, Rose ve Meyan kökü ekstraktları, göz çevresinin ipeksi pürüzsüz ve iyi dinlenmiş görünmesini sağlamak için hızla nüfuz eder.

Stimulskin Plus serisinin bileşenleri ile geliştirilen Darphin serumları içinde yer alan Stimulskin Plus Lift Renewal Series, doğal cilt dokusunu canlandırmaya yardımcı olan anti aging ve kırışıklık ürünüdür. Kırışıklıkların ve çizgilerin görünümünü azaltmaya ve cildin doğal direncini arttırmaya yardımcı olur. Cilt daha pürüzsüz, daha sıkı, daha düzgün ve daha parlak olmasına da yardımcı olur.

darphin serumları

Intral Redness Relief Soothing Serum, cildinizin daha bakımlı ve parlak olmasına yardımcı olur. Cildinizde oluşan ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olur. Daha canlı ve parlak bir cilde sahip olmasına da katkı sağlar. Kızarıklık ve tahrişi önlemeye de yardımcı olur. Cildinizde oluşan dengesizlikleri gidemeye de katkı sağlayan bir üründür. Darphin Hydraskin Intensive Skin-Hydrating Serum, etkili ve doğal formülü ile cildinizi rahatlatmaya ve yardımcı olur. Uzun süre nem sağlama etkisine sahiptir. Cildinizde oluşan tahrişi azaltmaya ve cildinizi rahatlatmaya yardımcı olur. Uzun süren nemlendirme etkisi ile daha parlak ve canlı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Cildinizin erken yaşlanmasını yavaşlatmaya da yardımcı olan bir üründür. Zararlı kimyasallar içermez.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı