sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%15
Kargo
Bedava
%15
579,00 TL
492,15 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
305,00 TL
259,25 TL
Kargo
Bedava
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Darphin Selülit Kremi

Popüler inanışın aksine, selülit sadece aşırı kilolu kadınlarda değil kilolu veya zayıf olan tüm kadınları etkiler. Aslında, birçok kadın selülit derdinden müzdariptir. Selülit, yağ hücrelerinin ve cilt elastikiyetinin bir sorunudur. Genler, selülit geliştirip geliştirmeyeceğinizi çok iyi belirler. Selülit temel olarak kadınlarda bir sorun olduğu için, çoğu doktor, yüksek düzeylerde kadınlarda östrojen hormonu olduğuna inanmaktadır. Doğum sonrası doğum yapan birçok kadında selülit geliştirir, çünkü vücudun atık sistemi vücuttaki muazzam östrojen akışından kurtulamaz. Selülit ayrıca yaşam biçiminden de kaynaklanabilir. Zehirli besinler de dâhil olmak üzere zayıf bir diyetiniz varsa, dolaşımınız kötü ise ve sıvı tutulumu varsa, selülit gelişme şansınız yüksektir. Hareketsiz yaşam tarzlarına öncülük eden kadınlar, bağ dokusunun sertleşmesi nedeniyle selülit şansını da arttırır. Yaşlanma ayrıca deri altı deri tabakası inceldiği için selüliti de destekler. Bu konuda en güvenilir ve uzman bir marka olan ve size yardımcı olacak en iyi markalardan biri olan Darphin markası 1958 yılında kozmetik serüvenine başlamıştır. Darphin formüllerinde saf bitki özlerini kullanarak doğallığı tüketicileri ile buluşturur. Darphin markasının içerisinde farklı ürünler ve alternatifler vardır. Kendi cilt tipinize uygun olan ürünü seçerek kullanabilirsiniz.
Darphin Contouring Gel 500 ml Darphin Selülit Kremi, jel dokusuyla, fors kolin ve Guarana ile selülite maruz kalan bölgelerde selüliti azaltmaya yardımcı olur. Özel olarak hazırlanmıştır. Coleus Barbatus ve Poria Cocos özütlerinde konsantre edilmiş, aynı zamanda Karnitin Asetil ve Kreatinde de konsantre edilmiş olan bu jel, hızlı bir etki için cilde hızla cilde nüfuz eder.Selülit ortaya çıkma ve yerleşme eğilimi gösterdiğinde görünür cilt yönünün iyileşmesine katkıda bulunur. Düzenli ve dayanıklı bir kullanımla vücut hatları yeniden şekillenir, cilt daha sıkı ve pürüzsüz bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Nemli ve canlı bir cilde sahip olmanıza da yardımcı olur.
Darphin Nourishing And Firming Velvet Cream Vücut Kremi 200 ml
Darphin Body Care Besleyici ve Sıkılaştırıcı krem tatlı badem ve menyanthes trifoliata ile cildinizi tek bir hareketle sıkılaştırmak için hafif bir kremdir. Formülü sayesinde etkilidir. Patentli aktif maddeyi yeniden yoğunlaştıran Menyanthes trifoliata, doğal kollajen üretimini teşvik eder ve elastin liflerini gözle görülür dolgunlaştırıcı ve sıkı bir cilt için korumaya yardımcı olur. Organik Shea Yağı ve tatlı badem özü cildi besleyen yüksek afiniteye sahip esansiyel yağ asitleri sağlar. Hızlı bir şekilde emilen bu krem, derinin yumuşaklığını geri kazandırarak anında rahatlık hissi verir. Beyaz çiçeklerden oluşan narin bir koku bırakır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı