sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%21
Kargo
Bedava
%21
445,00 TL
351,55 TL
Kargo
Bedava
%21
Kargo
Bedava
%21
255,00 TL
201,45 TL
Kargo
Bedava
%21
Kargo
Bedava
%21
285,00 TL
225,15 TL
Kargo
Bedava
%21
Kargo
Bedava
%21
489,00 TL
386,31 TL
Kargo
Bedava
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Darphin Peeling  Ürünleri

Peeling (pul pul dökülme) cilt üzerinde ölü cilt partiküllerinin dökülmesine ve cildin aynı tonda kalmasına yardımcı olan mekanik bir etkidir. Cildimiz için peeling birkaç nedenden dolayı gerekir:mesela peeling cildi yumuşatır, gözenekleri sıkılaştırmaya yardımcı olur, cildin daha derin katmanlarına erişimi kolaylaştırır. Ölü cilt hücrelerini temizleyen ve gözenekleri sıkılaştıran maddeler kullanır. Markaya bağlı olarak, ürün cildi canlandırmak ve kullanıcıya taze bir görünüm kazandırmak için aşındırıcı parçacıklar veya bileşenler içerir.
Haftada ya da aylık olarak düzenli şekilde peeling yapmak cildimizi temizlemeye yardımcı olur. Bu noktada kendinize en uygun olan ürünü bularak işe koyulabilirsiniz. Bu noktada size Darphin markası size yardımcı olur. Etkili peeling ürünleri ile cildinizi ölü hücrelerden arındırmaya yardımcı olur.
Darphin peelingler yüzünüzdeki kir ve ölü cildi gidermeye yardımcı olur. Kendi cilt tonunuza sahip olmanıza da yardımcı olur. Yüzünüzü etkili bir şekilde temizlemenize yardımcı olur. Cildi yumuşatır, tazeler ve rahatlatırken makyajı ve kirleri tahriş etmeden nazikçe gidermeye de yardımcı olur. Cildinizin ferahlamasına ve rahatlamasına da katkı sağlar. Aynı zamanda gözeneklerinizin sıkılaşmasına da yardımcı olur
Age-Defying Dermabrasion; Darphin peeling ürünlerinden birisidir. Cildin daha mükemmel olmasına yardımcı olur. Doğal eksfoliyanlar (Silika, Pearl, Lava) içerir. Hassas ciltler için yeterince nazik bir bakım yapmaya yardımcı olur. Gözeneklerin, yaşlılık lekelerinin, renk bozulmalarının görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Çizgi ve kırışıklıkları gözle görülür şekilde düzleştirecek kadar güçlüdür. Daha pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olmanıza da yardımcı olur. Düzenli olarak kullanımda cildinizin ferah ve temiz kalmasına katkı sağlar. Aynı zamanda cildinize gereken nem desteğini sağlamaya da yardımcı olur. Karma ciltlerde yağlanmayı düzenlemeye de yardımcı olur.
Darphin Peeling ürünlerinden bir diğeri olan Mild Aroma Peeling, ölü hücreleri ve safsızlıkları nazikçe temizler. Cilt dokusunu arındırır ve kusursuz bir cilt elde etmek için parlaklığı geri kazandırır. Arınmış ve arıtılmış bir cilt elde etmenize yardımcı olur. Paraben ve kimyasal maddeler içermez ve güvenle kullanılabilir. Sabun mayası, limon, ananas özleri ve sandal ağacı özlerinin yağlarının bileşenlerinden oluşan bir üründür. Ferah ve canlı bir cilde kavuşmanıza da yardımcı olur. İçerisinde bulunan bu doğal özler cildinizi besleyerek daha berrak bir görünüme kavuşmanıza da yardımcı olur. Cildinizin nem dengesini sağlamaya da katkı sağlayan bir üründür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı