sadsad x
asdasd

Darphin Melaperfect

Sıralama seçin
%15
Kargo
Bedava
%15
599,00 TL
509,15 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
359,00 TL
269,25 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
499,00 TL
374,25 TL
Kargo
Bedava
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Darphin Melaperfect Ürün Çeşitleri

Cildimizde meydana gelen lekeler zaman zaman farklı nedenlere bağlı olarak ortaya çıkabilir. Bu leke türlerinden en önemlisi de güneş lekeleridir. Güneş lekeleri, cildinizin güneşe maruz kalan bölgelerinde gelişen lekelerdir. Güneşe karşı korumasız olarak maruz kaldığınızda ortaya çıkan lekelerdir. Güneş lekeleriniuzaklaştırmaya yardımcı olmak için kullanabileceğiniz birçok profesyonel bakım vardır.
Güneş lekelerine meydan okumak için kullanabileceğiniz en iyi markalardan biri olan Darphin markası size bu konuda yardımcı olur. Darphin kozmetik serüvenine 1958 yılında başlamıştır. Fransa’ da kurulan bir markadır. Darphin markasının içerisinde farklı cilt tiplerine ve farklı cilt sorunlarına göre geniş ürün yelpazesine sahip seriler bulunmaktadır. Bu serilerden biri olan Darphin Melaperfect, doğal ve bitkisel özlerin gücünden yararlanarak koyu lekeleri azaltmaya yardımcı olmaktadır. Darphin nemlendirici kremleri içinde yer alan Melaperfect Krem, aynı zamanda cildinizin tonunu eşitlemeye de yardımcı olur.
Darphin Melaperfect serisi ciltte oluşan büyük lekelerin oluşumunu zamanla gidermeye yardımcı olur. Darphin leke kremi aynı zamanda cildi Güneşten gelen zararlı ışınlara karşı korumaya yardımcı olur. Cildinizi aydınlatarak daha bakımlı ve parlak bir görünüme kavuşmasına da yardımcı olur Cilt tonunu eşitlemeye de yardımcı olur. Cildin nem dengesini sağlamaya da yardımcı olur. Hafif yapısı ile cilt tarafından kolayca emilerek kolay bir kullanım sağlamaya da yardımcı olur. Seri içerisinde birçok farklı ürün bulunmaktadır.
Darphin Melaperfect Anti-Dark Spots Perfecting Treatment; Darphin Melaperfect serisinde olan bir üründür. Bu ipeksi emülsiyon, cildi uyumlu hale getirme, gözle görülür şekilde lekeleri azaltma ve cildi güzelleştirme özelliğine sahiptir. Selectiv mela system teknolojili cilt bakımı, siyah noktaların görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur. Antioksidan içeriği bakımından zengin olan bu ürün, cildi güzelleştirmek ve günlük kalitesini artırmak için cildin doğal savunmasını güçlendirmeye yardımcı olur.
Darphin Melaperfect Spf 20 Skin Tone Brightening Moisturising Nemlendirici Krem 50 ml, cildin tonunu düzenlemeye ve daha aydınlık bir görünüme kavuşmasına katkı sağlar. Cildin nem kazanmasına katkı sağlar. Aynı zamanda cildinizin daha sıkı ve canlı görünmesine de katkı sağlar. Cildinizde oluşan lekeleri düzenli kullanımda azaltmaya yardımcı olur. Cilde nem desteği sağlamaya da yardımcı olur. Darphin melaperfect, cilde güneş kremi desteği de sağlar. Ürün içerisinde zararlı kimyasal maddeler bulunmaz ve güvenle kullanılabilir. Kolayca emilen lüks dokusu ile kullanım kolaylığı da sağlar. Dermatolojik olarak testlerden geçirilmiştir ve güvenle kullanılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı