x
Darphin Intral Redness Relief Soothing Serum 30 ml Hassas Ciltler İçin Yatıştırıcı Bakım Serumu

Darphin Intral Redness Relief Soothing Serum 30 ml Hassas Ciltler İçin Yatıştırıcı Bakım Serumu

Daha fazla Darphin ürünü
Barkod: 882381031633
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
269,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Darphin
Ürün Serisi : Anti Aging ve Kırışıklık Ürünleri
Boyut : 30 ml
Güncelleme Tarihi : 14.03.2017 - Salı
Özet Bilgi : Kuru, karma ve yağlı ciltlerinin bazıları hassas yapıya sahiptir. Tüm hassas ciltlerin kullanımına uygun bir serumdur. Çevresel etkilerin neden olduğu kızarıklık, tahriş ve ağrılı tahrişi rahatlatır ve pürüzsüzleştirir. Gerginlik hissini yatıştırır ve cilt bariyerini güçlendirir. Sabah ve akşam 3 damla olarak uygulanmalıdır.
Darphin Intral Redness Relief Soothing Serum 30 ml

Yatıştırıcı etkisi ile kızarıklık görünümünü ve tahriş olmuş ciltteki rahatsızlıkları azaltır. Hoş kokusu ile hassas cilde yumuşaklık ve rahatlık sağlar. Pürüzsüzleştirerek sağlıklı bir görünüm sunar. Yüksek konsantreli Darphin Intral Redness Relief Soothing Serum 30 ml iritasyonlu cilde görülen kızarıklıklara ve rahatsızlıklara etki ederek hızlı bir şekilde giderilmesini sağlar.

Darphin Intral Redness Relief Soothing Serum 30 ml Özellikleri

Hassas ciltler için yatıştırıcı özelliğine sahip bir serumdur. Kızarıklık ve tahrişi yatıştırır. Ciltte oluşan gerilme hissini azaltır. Ciltte pürüzsüz, rahat ve yumuşak etki sağlar. Kabartmalı görünümü ve kızarıklıkları azaltır ve kamufle eder. Cildin doğal bariyerine etki ederek nemlendirir ve güçlendirir. İritasyonu azaltılmasına yardımcı olur. Hassas ciltlere uygun olduğu için Parfüm, suni renk ve sentetik koruyucu içermez. Hassas ciltler narin ve dış etkilerden çabuk etkilenen cilt tipleridir. Rüzgar, soğuk, kuru hava, kozmetik ürünler, yanlış ilaçlar ve soğuk su hassasiyete neden olur. Bu sorunlar hassas ciltlerde tahrişe bağlı kızarıklıklara neden olur. Kızarıklıklara ve tahriş ağrılı ve acılı hisse neden olabilir.Hassas cilt yapısına uygun Darphin Intral Redness Relief Soothing Serum cilde zarar vermeden bakım yapar ve çevresel etkilere karşı korur.

Ciltte Etkisi: Rahatlatıcı etkisi ile tahrişten kaynaklı kızarıklıkları azaltır. Cildin rahatlamasına, yumuşamasına ve pürüzsüzleşmesine yardımcı olur. İçeriğinde glycosaminoglycans, CaimComplex ve grapeextracts bulunur. Çevresel etkilere karşı güçlendirerek cilt bariyerini korur.

Uygulanan Bölge: Yüz ve boyun bölgesine uygulanmaktadır.

Kullanım Şekli: Serumun ciltte etki etmesi için temizleyiniz ve kurulayınız. Temizlenmiş yüz ve boyun bölgelerinize masaj yaparak uygulayınız. Üzerine cilt bakım kremi kullanabilirsiniz.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Sabah ve akşam uygulayınız. 3 damla kullanımda bulununuz.

Not: Paraben içermez ve Komedojenik değildir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.