sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%15
Kargo
Bedava
%15
649,00 TL
551,65 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
509,00 TL
432,65 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
719,00 TL
611,15 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
399,00 TL
339,15 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
509,00 TL
432,65 TL
Kargo
Bedava
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Darphin Ideal Resource

Darphin; bitkilerin aromatik güçlerinden yararlanarak ürünlerini geliştiren Fransız dermo-kozmetik markasıdır. Ürünlerini tamamen saf formüller ile geliştirmeye çalışan marka, formüllerinde paraben gibi zararlı maddelere yer vermez. Doğal içeriklerle cildinize en iyi şekilde destek olmaya çalışır. Cilt bakımının yanı sıra vücut bakımı, güneş bakımı ve makyaj uygulamaları için de ürün geliştirmektedir. Her bir cilt tipi ve cilt sorununa hassas bir içerikle yaklaşan bir markadır. Farklı seriler geliştirerek cildinizin en iyi görünümünü kazanması için yardım eder.

Cilt bakımı ürünleri cilt tipi ve cilt sorunlarının yanı sıra yaş faktörüne bağlı olarak da değişmektedir. Olgun cilt tipleri; 30 yaş ve üstündeki kişilerin cildidir. Darphin Ideal Resource serisi de bu cilt tipine sahip olan kişiler için geliştirilir. Olgun cilt tiplerinde yaşanan en büyük sorun cilt yüzeyinde meydana gelen yaşlanma belirtileridir. Yaşlanma doğal bir süreçtir. Yaşlanmaya bağlı olarak da bazı hücrelerin üretimi ve kalitesi düşer. Bu da cilt yüzeyinde yaşlanma belirtileri gibi sorunların yaşanmasına neden olur. Olgun cilt tipleri için geliştirilen ürünler; cildin yaşlanma belirtileriyle savaşmasına yardım eder. Cildi besler. Daha dolgun ve dinamik bir görünüm yakalanmasına destek verir.

Darphin Ideal Resoruce serisinde; olgun cilt tiplerine uygun 6 ürün bulunmaktadır. Serideki ürünlerinin en iyi sonuçları yaratması için düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir.

Darphin Ideal Resource Micro-Refining Smoothing Fluid Krem Losyon; su bazlı bir yapıya sahip olan nemlendiricidir. Daha çok karma ve yağlı cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Cildi nemlendirir. Dengelenmesine yardım eder. Sıkılaşma etkisi vardır. Yaşlanma belirtilerinin giderilmesine destek verir.

Darphin Ideal Resource Krem; yoğun nemlendirici etkili bir üründür. Cildi besler. Sıkılaştırmaya destek vererek ince çizgi ve kırışıklık sorunlarının azaltılmasına yardım eder. Cildin pürüzsüz bir görünüm kazanması için çabalar.

Darphin Ideal Resource Concentrate 60 Kapsül; konsantre üründür. Yaşlanma belirtileri yaşayan tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Retinol içeren formülü ile cildin sıkılaşmasına ve dinamik bir görünüm yakalamasına yardım eder.

Darphin Ideal Resource Anti Dark Circle Eye Illuminator; göz çevresi bakımı içindir. Bölgeyi etkili bir şekilde nemlendirir. Sıkılaşmasına yardım ederek göz çevresinde meydana gelen kazayağı gibi görünümlerin giderilmesine destek verir. Göz çevresinin daha canlı bir görünüm yakalaması için çabalar.

Darphin Ideal Resource Perfecting Smoothing Serum; güçlü bir nemlendirici etkisi ve sıkılaştırıcı vardır. Cildin alt katmanlarına kadar besleyerek daha genç ve dinamik bir görünüm için destek verir.
Ürünleri ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı